Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Tehát le lehet, csak az ár kérdés.

Meg én úgy tudom, hogy ezt a kocsit nem is használja közúton (mielőtt valaki rosszra gondolna), csak kiállításokra szokta hordani. :) :)

Eleinte használta olykor, aztán időhiány miatt többet állt a gép, mint ment.Asszem 1X voltak Demóval közösen gyorsulni, meg 1X olyan 160-nal beleszállt egy fotóba a lajosmizsei úton, mert sietett.De kb. ennyi.....

Link to comment
Megosztás:

Eleinte használta olykor, aztán időhiány miatt többet állt a gép, mint ment.Asszem 1X voltak Demóval közösen gyorsulni, meg 1X olyan 160-nal beleszállt egy fotóba a lajosmizsei úton, mert sietett.De kb. ennyi.....

Ezt a puntos kisasszonyt szivesen megszívatnám vele! :)

Link to comment
Megosztás:

Hogy itt mennyi rosszindulat van. :)

Csabi ne vedd fel, csak írigykednek. :)

Dehogyis!

Csak van egy napképű kisasszony a városban,aki azt hiszi,hogy az 1.4T mindent aláz.

Majd ráébred,hogy azért van annál jobb is és van olyan kocsi,ami kanyarban is kivan fizetve!

Link to comment
Megosztás:

Dehogyis!

Csak van egy napképű kisasszony a városban,aki azt hiszi,hogy az 1.4T mindent aláz.

Majd ráébred,hogy azért van annál jobb is és van olyan kocsi,ami kanyarban is kivan fizetve!

Ne aggódj. multkor összeakadt Zsoltival.

Lenyomtak 5 kört, és a csaj maradt hátul.

Egyenesben erősebb volt, de aztán jött a kanyar.

Zsolti ott sem nagyon fékezett :D

Aztán 5 kör után ott villogott Valkai mester seggében , ő meg nyomott egy satut.

Asszem akkor fogta fel hogy nincs értelme többet küzdeni :) :) :)

Link to comment
Megosztás:

De pl megnézném Kacseroval mit kezdene! :)

Szerited?Elolvasná párszor a hátsó rendszámtábláját a Corsának , hogy még1X ne szo@pjon ekkorát! :)

Na, kezdek kivi lenni, ki is ez... :lol:

Mostanában úgyis bekostólgatnak... a héten volt már, micsu 3000GT, Pajeró(a nagyobb fajtából)... :lol:

Szerintem 1 kis punytó sem lenne nagyobb kihívás... :) :D

Link to comment
Megosztás:

Ne aggódj. multkor összeakadt Zsoltival.

Lenyomtak 5 kört, és a csaj maradt hátul.

Egyenesben erősebb volt, de aztán jött a kanyar.

Zsolti ott sem nagyon fékezett :lol:

Aztán 5 kör után ott villogott Valkai mester seggében , ő meg nyomott egy satut.

Asszem akkor fogta fel hogy nincs értelme többet küzdeni :) :) :)

Pont Zsoltiéknál voltam kint,onnan jöttem.Ő mesélte,hogy figyeljek mert van egy ilyen nőszemély.

Erre mentem bent egy kört,hát pont össze akadtam vele. :D

Beállt mellém,nagyon menni akart már a lámpától.Én nem siettem,Zsolti mondta,hogy a kanyart nem szereti a csaj! :D

Hát úgy lett ahogy Zsolti mondta,egyenesben kaptam rendessen,de kanyarban...szánalmas volt. :lol:

Csak azért nem autóztam körbe,mert voltak mellete a külsőben!A körforgónál végig toltam,aztán a rendőrség előtt is,ott már villantottam is neki,hogy haladjunk már vazee,kihül a vacsim! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.