Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Szép trófea lenne, de ne feledjük, hogy az a gép hátsókerekes, és 288LE.De szerencsére a GSi meg baromi jól fordul, hála a futóművének! :D

Meghát, ahogy elnéztem a srác, nemigazán volt a helyzet ura... de idegesítette, hogy beelőztem ;)

Mert a cifra palotánál lefordultam, és utánna egyből be a Klapka utcába, mert ott volt dolgom... :lol:

De láttam, hogy a micsu jött utánnam a Rákóczira...de nem talált... :) :)

Utánna meg húztam haza, mert nem akartam semmiféle versenybe újból belemenni :huh:

Természetesen tisztába vagyok vele, hogy nem nagyon lenne esélyem, dehát sikerült kihasználnom a sofőr "bénázását..." is...

Link to comment
Megosztás:

Losi!

Nem kell pánikolni nekem -8 fokban is beindult csak egy kicsit trükközni kell! :)

Akinek volt Skodája anno az ismeri ezt a procedurát:

- Rövid indítózás (5-6 msp)

- Várunk 15-20 msp-et

- Rövid indítózás ilyenkor már szokott "ígérni" a moci azaz van pár biztató röffenés... :huh:

- Várunk megint 15-20 msp-et

- Rövid indítózás a legtöbbször már ilyenkor pöccre beindul, ha nem akkor ismételjük meg az előbbi eljárást!

- Beindult a moci akkor még érdemes kb. 30-40 msp-et járatni, utána már lehet indulni nem lesz probléma.

Ha nem akarsz így "szenvedni" akkor tankolj E85-höz kb. 10-20 % 95-ös benyát akkor első pöccre fog indulni mint régen. :D

Johnny!

Képzeld el sokan néznek dízelesnek és volt olyan aki mondta, hogy cseréljek izzítógyertyát és akkor elsőre be fog indulni.... :lol: Amikor elmondom, hogy mi van benne és miért indul nehezen hidegben akkor azt hiszik, hogy szórakozok velük...tessék hátra fáradni egy kis "szippantásért"... :)

Link to comment
Megosztás:

Írhatam volna így is:

R2D2 üzenete Skájvóker Lajosnak :huh:

- . -- .--. --- -- .- - -.- . .-.. .-.. . -. . -. . -.- .. .-.-.- .-.-.- .-.-.- .-.-.- -.-. ... .- -.- -. . -- --- .-.. -.-. ... -.. --- .-.. --- --. .-.-.- .-.-.- .-.-.- -.. . .... .- ... --- -.- .- -. ...- .- --. -.-- ..- -. -.- ... ... --.. . -.. --- -... .... .- - .--- ..- -.- :)

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.