Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Uraim, ezt a szelidi dolgot hamarosan el kell kezdenünk szervezni, mert le kellen egyeztetni a tulajokkal gondolom néhány apróságot, hogy kell-e előleg foglaló gyanánt arra a 7végére, rögtönzött költségszámítás /fő/éj, az árak nettó vagy bruttó, faházas megoldásnál pl. hogy van-e fürdőszoba, és a feléből mennyit engednek, mert ha csak mi levonulunk úgy családostól, párostól, barátnéstól, menyasszonyostól (+a zenekar) akkor lazán megvan a 20% kedvezmény, de ha jönnek a klubtársak is, akkor ugye sztem 30!% is elképzelhető.Meg pl. sztem a szombat esti vacsora lehetne v.mi bográcsos dolog is, meg ilyenek, szóval sztem sürgősen beszélnünk kellene a szemtanúinkal, aztán pedig a camping vezéreivel is, de gondolom ez Dénesnek igencsak hazai pálya, szal hátha rugalmasak lesznek, meg ilyenek................ :idea:

Aztán szombaton itiner, szlalom, pija sz@rásig este, meg buli hajnalig :rock: :supz: :smt030

Link to comment
Megosztás:

Nem a szölő savanyú,meg jó dolog a klima,de ilyenkor örülök egy picit hogy az én olajkályhámban szinte alig van elektronika és luxus!Ebből a szempontból örökélet! :twisted:

Tudod Johnny, az enyém is elmegy klíma nélkül is... mint Haga példája is mutatja... (az ővé sem működik egy jó ideje).

De én viszont úgy kerestem autót - amikor ezt vettem - , hogy ha már ennyi pénzt adok érte, klíma legalább legyen benne, ez volt a nr. 1 kritérium. Rettentően utálom a meleget és nagyon tudok szenvedni klíma nélkül.

Link to comment
Megosztás:

A teszt H Astrában jó volt, hogy volt klíma.Amolyan igazi komfortérzetet adott, de ezt az autó is sugallta.Viszont az enyémben,nos.............

Nem kell.majd a következőben.Kétségtelen, hogy egy meghibásodási lehetőséggel kevesebb, de a következő vasamban, ami biztos hogy kombi lesz, meg TD, na abban biztos, hogy lesz.Jó dolog meg minden, de kár, hogy csak max. olyan 3 hónapot használod a 12ből.Viszont egy ismim is aztat mondotta, hogy oké oké, hogy csak három hónap, de mikor egy fárasztó nap után, mikor a pöpösödről is a víz folyik, és tele van a f@szod az egésszel, beülsz egy klímás autóba, az nagyon jól tud esni.

Hát ilyesmi.

Link to comment
Megosztás:

kár, hogy csak max. olyan 3 hónapot használod a 12ből.Viszont egy ismim is aztat mondotta, hogy oké oké, hogy csak három hónap, de mikor egy fárasztó nap után, mikor a pöpösödről is a víz folyik, és tele van a f@szod az egésszel, beülsz egy klímás autóba, az nagyon jól tud esni.

Hát ilyesmi.

Ez tényleg így van, viszont a max 3 hónap lehet akár 4-5 is (máj-szept) ami azért már nem mind1. Párát is könnyebb leszedni vele a szélvédőről, de ez már másodlagos szempont. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez tényleg így van, viszont a max 3 hónap lehet akár 4-5 is (máj-szept) ami azért már nem mind1. Párát is könnyebb leszedni vele a szélvédőről, de ez már másodlagos szempont. :lol:

Igaza van Szabinak... sokszor van, hogy nincs nagy meleg kint, csak 21-23 fok... de mivel tűz a nap... bemelegszik az autó belseje... és azért ha pl kint vagy országúton... nagoyn nem mindegy, hogy 90-110-140nél lehúzott ablaknál mész, igen nagy menetzajban, vagy csendben suhansz a felhúzott ablakokkal a hűvös autóban.

Pisti, mint azt Te is érezhetted... óriási komfort érzetet ad a klíma. Sokkal nyugodtabb vagy... sokkal kellemesebb az utazás még 40 fokban is... amikor klíma nélkül már a f@..od is tele van mindennel, ha utazol.

Valamint egy klímás autót még eladni is könnyebb...

Egy biztos... én már nem vennék klíma nélkül vasat.

Link to comment
Megosztás:

Képet kérünk!

képet!

Hát igen a márkán és is sokt gondolkodtam 3 lehetseges merka jutott

eszembe

1.chervrolet(ott volz omega)

2.Vauxhall

3 Opel

De hát kizárásos alapon kb egy tized masodperc alatt csak az opel mardt mi más lehetne!

Mar csak az a kerdes melyik tipus!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.