Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Omegát kellene venned.... :lol: :)

Amekkora kotla, azt is billegetetné a szél......Bezzeg az Astra ültetve nem inogott! :) A kicsitsenem. :D De mielőtt még kombinálna bárki is, a Veki nem lesz építgetve.Csak üzemben tartva, aztán annyi. :huh: Murva drága hozzá minden tuningdolog.....

Link to comment
Megosztás:

nem veszel valami játszósautót magadnak, amit lehet farigcsálni............?

Nincs rá keret.Inkább félrerakom a péézet, mert még vár a Vekire a lambdaszonda csere után egy normális riasztó beszerelése, aztán pedig tavasszal egy lakatolás, mert hervad a bal oldalon a küszöb, több helyen.Szal erre is lesz még mit költeni, mire rendben lesz, úgy ahogy én szeretném.

Link to comment
Megosztás:

most jön Johnny, hogy szerezzél Kraz-t, azt csak a tornádó emelgetné.... ;)

:lol:

Hát igen!A Kra3 az Kra3! :huh:

nem veszel valami játszósautót magadnak, amit lehet farigcsálni............?

Ezt mondom én is neki,de mostanában egy csavart nem húzhatok meg Dezsőn,mert rögtön levagyok b@szva miért nem szóltam! :) :) :D

Link to comment
Megosztás:

Engem nem annyira a márkák, hanem ez az 1 csöves 2 csöves olajos gázos mizéria érdekelne.... :huh:

Ezt találtam róla:

1. Az egycsöves, magasnyomású gázzal töltött lengéscsillapítók, ahol nagyon szűkreszabott a beépítési méret vagy a beépítés helyzete, mást nem tesz lehetővé. Megismerhető a megrendelési számról, mely 23-26-tal, vagy 23-30-cal kezdődik.

2. A kétcsöves lengéscsillapítók nyomásmentes kivitele az extrém terhelésekre vannak tervezve, ahol a hosszú élettartam is fontos, illetve a beépítési paraméterek lehetővé teszik a használatát. Megrendelési szám: 23-80, 82, 84, 86, 87, 88, 90.

3. A kétcsöves alacsonynyomású gázos lengéscsillapítók ugyanúgy rendkívüli terhelésre vannak gyártva, de finomabbra, komfortosabbra állítható mint a nyomásmentes, kétcsöves lengéscsillapítók. Megrendelési szám: 23-8040, 8041, 8240, 8640, 8641, 8741.

Egyik fő előnye a kétcsöves lengéscsillapítónak a 4x4-es járművekben való felhasználáskor a kevésbé érzékeny kivitele a külső sérülésekkel szemben.

Az egycsöves lengéscsillapítóknál a váz külső sérülése megakadályozza a dugattyú mozgását. Az összes általunk ajánlott KONI lengéscsillapító kinyúlási fokozatra állítható, némely típusnál beépített állapotban is. Típusonként változóan vannak hagyományos házzal, rugós, vagy gólyalábas kivitelben, csakúgy mint patronos kivitelben.

A SPORT megjelölésű lengéscsillapító háza keményebb összehangolással készült, valamint a RAID megjelölés már nagyon sok távutazó vágya.

Nagyobb ház, nagyobb henger, meglehetősen nagyobb olajtartalom, és egy hidraulikusan szabályozott végkinyúlás a garancia a tartós teljesítményre extrém körülmények között is.

A normálistól nagyobb beépítési mérete a Heavy Track Raid-nek sajnos csak néhány autóba való beépítést tesz lehetővé, mint: Land Rover, Mercedes G, Toyota Landcruiser, Nissan Patrol.

Link to comment
Megosztás:

Az előbb a kiskörúton összeakadtam 1 szép piros mitcsu 3000 GT-vel :)

Az egyenesben, a szinháznál kissé elhúzott, :lol: de a kada kananynálmár ott voltam mellette és a posta kanyarban már kissé hátrébb is szorult... ;) :D

Azért csak ésszel,hideg még az aszfalt! :huh:

Nekem ma reggel a katona után kanyarban akart egy lada samarás betartani,valahogy nem bírta tartani kanyarban a tempót...nem is tudom mé! :)

Link to comment
Megosztás:

Az előbb a kiskörúton összeakadtam 1 szép piros mitcsu 3000 GT-vel :lol:

Az egyenesben, a szinháznál kissé elhúzott, :huh: de a kada kananynálmár ott voltam mellette és a posta kanyarban már kissé hátrébb is szorult... :D :)

Szép trófea lenne, de ne feledjük, hogy az a gép hátsókerekes, és 288LE.De szerencsére a GSi meg baromi jól fordul, hála a futóművének! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.