Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

megkaptam a szokásos készülékupgradet a héten,

elég fura:

írták ugyan a leírásban, hogy teljesértékű böngésző van benne, de meglepett: tényleg teljesértékű böngésző van, benne...

ami mégjobban meglepett: hiányolom a készülékből a pdfviewert...

.....

és nem tudok youtube-ot nézni rajta....

sose gondoltam volna, hogy ezt el fogom várni egy telótól...

letöltés tuti frankó, már ahol van hozzá háló: kb 55-75Kb-tel szaggat.

és tényleg szaggat

az a még furább, hogy hazamegyek és vár majd az 5.4kb/s.....

Link to comment
Megosztás:

:lol: Na ezért nem is hívtalak fel déután,amikor a pénztárnál voltam!Tudtam,hogy úgyis lesz nyafogás! :)

Nem nyafogás ez, csak tudod az asszony sokba kerül.

Kocsi+átírás+stb :) :D ;)

Jah és ma hívott Zsolti, hogy lehet volna egy komplett szusi motor, váltóstól, mindenestől 30e körül, és szerinte nem lenne hülyeség beruházzak rá. Szal..... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Soha nem voltam olyan szerencsés, hogy ilyesmi lányokkal járhattam volna.Pedig jó lett volna.Csak kevés voltam$.S, mivel nagyon sokuknál ez dominált, így némi ellenszenv alakult ki emiatt irányukba.Jobban szeretem/szerettem azokat a lányokat, akikben van v.mi egyedi, ami úgymond karakteresé teszi őket.Legyen ez egy őszinte, megigéző szempár, v. művészi száj......ilyesmi.De semmi csicsa, meg műdolgok.

Hátígyhát...... :lol:

Ismerős, de végül is örülök a végeredménynek, ahogy mostanra alakult.

Szerencsés vagyok. Szép is, közel is lakik, Morzsát is elviseli... igen drágám, azonnal elmosogatok! :) :huh:

Link to comment
Megosztás:

Boldog névnapot kívánok én is a Páloknak!

Cartársak,tiszta ideg vagyok!Vettem egy NOKIA E51i mobiltelefont,egészen 4 teljes napig működött.Bevittem a nokia szervízbe,ott közölték velem,hogy 3 hét múlva érdeklődjek,hogy kész van-e.Mondtam nekik cseréljék ki de a válasz "az nem olyan egyszerű" volt.Ugyhogy nyugodt vagyok mint nyúl a hurokban.

További szép napot,kellemes hétvégét mindegykinek! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Szép jó napot!

Tegnap előtt este hazafelé jövet kanyarodásnál morgó hangot hallottam.Hazaértem motorháztető fel,

szervóolaj locsolt kifelé a kupak szelepnél. Megállapítottuk hogy a szervónak annyi. Ma megyek a bontókba

és azt mondták hogy 20eFt . Nem akarom elhinni hogy azért a marék vasért ennyit elkérnek. Mivel ebben

(93-as 1,7d , 255000km) vékony szíjas van , lehet hogy az sem bírja sokáig(mivel az is hasonló évj. lehet) A másik lehetőség a feljavítás ,ami 30e ,vagy több.

Azt kérdezném , volt -e már valakinek hasonló problémája és melyik verzióval oldotta meg

Köszönöm a válaszokat ,most megyek dolgozni , 10 után jövök

Üdv:hangya

Link to comment
Megosztás:

Szép jó napot!

Tegnap előtt este hazafelé jövet kanyarodásnál morgó hangot hallottam.Hazaértem motorháztető fel,

szervóolaj locsolt kifelé a kupak szelepnél. Megállapítottuk hogy a szervónak annyi. Ma megyek a bontókba

és azt mondták hogy 20eFt . Nem akarom elhinni hogy azért a marék vasért ennyit elkérnek. Mivel ebben

(93-as 1,7d , 255000km) vékony szíjas van , lehet hogy az sem bírja sokáig(mivel az is hasonló évj. lehet) A másik lehetőség a feljavítás ,ami 30e ,vagy több.

Azt kérdezném , volt -e már valakinek hasonló problémája és melyik verzióval oldotta meg

Köszönöm a válaszokat ,most megyek dolgozni , 10 után jövök

Üdv:hangya

Joee-nak volt hasonló problémája,de ha jól emléxem ő bontottat vett!

Link to comment
Megosztás:

Joee-nak volt hasonló problémája,de ha jól emléxem ő bontottat vett!

Igen, es ha minden igaz akkor benzines szervot sikerult rarakni, mivel a szíj nem passzolt.

Félő volt, hogy nem lesz neki elég a fordulat, de szerencsére szépen dolgozik. (kop kop kop)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.