Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Üdv!

Hallott már valaki olyanról, hogy a botváltó végére (arra a műbőrszerű gumis bumpszlira) rá lenne rakva gyárilag néhány gomb? Olyanra gondolok, mint a multi-kormány, csak váltó. Rémlik, mintha láttam volna valamikor valahol neten, csak akkor még marhára nem érdekelt, most meg kéne. Akár a föld alól is (Elő azzal az ásóval :huh:)

Onnan jött ez elő, hogy lehet hamarabb találok a Bcorsámra váltógombot, mint multikormányt, vagy BC-bajuszkapcsolót. Kb kezd már összeállni a ketyerém, csak ennek az egynek nagyon híján vagyok.. Esetleg építő jellegű ötlet is jó lenne, hogy hogy lehet elrendezni három vagy négy gombot a vezetőtérben úgy, hogy amikor azt nyomogatom, akkor kézre álljon, és ne zavarjon vezetés közben.

Krisz

Link to comment
Megosztás:

Ez úgy hangzott: "riporterlányokat eszem reggelire". Te vérfarkas... :huh: :lol: :)

Soha nem voltam olyan szerencsés, hogy ilyesmi lányokkal járhattam volna.Pedig jó lett volna.Csak kevés voltam$.S, mivel nagyon sokuknál ez dominált, így némi ellenszenv alakult ki emiatt irányukba.Jobban szeretem/szerettem azokat a lányokat, akikben van v.mi egyedi, ami úgymond karakteresé teszi őket.Legyen ez egy őszinte, megigéző szempár, v. művészi száj......ilyesmi.De semmi csicsa, meg műdolgok.

Hátígyhát...... :)

Link to comment
Megosztás:

S, mivel nagyon sokuknál ez dominált,

ez tényleg igy van nagyon sok csajnál... én is simerek olyat, aki tudja, hogy nagyon szép és elvárja a pasiktól, hogy egy-egy buli alkalmával 8-10 ezer forintot költsön rá (belépő, piák, vacsora).... és persze qazzal kezdi, hogy milyen autója van az illetőnek...

Link to comment
Megosztás:

ez tényleg igy van nagyon sok csajnál... én is simerek olyat, aki tudja, hogy nagyon szép és elvárja a pasiktól, hogy egy-egy buli alkalmával 8-10 ezer forintot költsön rá (belépő, piák, vacsora).... és persze qazzal kezdi, hogy milyen autója van az illetőnek...

Nem szeretném, hogy magadra vedd mert te nem vagy ilyen, de én ezért választottam máshonnan lányt páromul, és ezért is jöttem el Kiskőrösről.Pedig utóbbi nagyon nem volt egyszerű....

Link to comment
Megosztás:

...és persze azzal kezdi, hogy milyen autója van az illetőnek...

Diszkóban tánc közben.

-Mivel vagy?

-A nagy döggel jöttem.

-Nagy dög? Mekkora a motorja?

-6560 cm3.

-Hány ajtós?

-2.

-Hány személyes?

-2.

-Milyen színű?

-Kék, mint a szemed.

-Hazaviszel vele?

-Aha.

-Ja, el is felejtettem kérdezni: milyen márka?

-IFA!

:huh:

Link to comment
Megosztás:

Ó, törnek fel az emlékek! :lol: Régen Aviaval, meg IFA W50-nel rohangáltam. Tiszta sor, hogy megvárod, míg a fék feltöltődik levegővel, aztán go. Egyszer egy Tatra-val kellett volna mocorognom. Beindít, fékkör figyel, közben dobnám a kettőt, hogy mindjárt rajt. Iszonyat kemény a kuplung, és darál a váltó. Sanyi gyerek nem gyenge, erölködik, mint a szaró kutya, hogy csak betudja nyomni normálisan azt a kuplungot. Hát, a ferodol szag környékén ugrott be, hogy né' má' levegős ez is! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ó, törnek fel az emlékek! :) Régen Aviaval, meg IFA W50-nel rohangáltam. Tiszta sor, hogy megvárod, míg a fék feltöltődik levegővel, aztán go. Egyszer egy Tatra-val kellett volna mocorognom. Beindít, fékkör figyel, közben dobnám a kettőt, hogy mindjárt rajt. Iszonyat kemény a kuplung, és darál a váltó. Sanyi gyerek nem gyenge, erölködik, mint a szaró kutya, hogy csak betudja nyomni normálisan azt a kuplungot. Hát, a ferodol szag környékén ugrott be, hogy né' má' levegős ez is! :lol:

Tanulóként sokat legóztam ilyenekkel.A LIAZ volt a kedvencem.V.mi mindig szétesett rajta......

Ebként itt is vannak egész jó cuccok! Rögtön ott az a BRDM-2..... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.