Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Valamit nagyon benéztél, mert ez a bal! ;)

.......hm.........olyan 1formák! :lol: :) :)

A Vectrás kényelmes fajta. Nem könyököl, hanem klímázik! :D

Muszáj, mert nincs kül. fűtés! :D

Amúgy én is inkább hosszútávon fogom használni, mert itt a városban arra a pár km.re nem sok értelme van, nem hűti le az utasteret.......ami nemkicsi. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Én meg csak letekerem az ablakokat tökig. Aztán 120 környékén tavasszal huss, a középső szellőzőből csak úgy szállnak az őszi falevelek, és a télen elcsapott veréb tollai! :huh: Nincs az a klíma, ami ilyen élményekkel szolgálna! :)

Ez a feeling megvolt a Corsánál is, hiszen nyírfa alatt állt, szal komolyabb tempónál elég vadregényessé változott az utastér! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem szerencsére nagy az ajtó, tehát nagy az ablak is, így a cúg mindent kivisz a kocsiból. :lol: De pl tavaly érdekes volt, hogy egy hatalmas döglött darazsat is kirántott a szél. Az hogy került a szellőzőmbe? Szegény Dóri (utasom volt, vittem a Nyugatiba Túrkevéről) jól megíjedt. :) A levelet már épp megszokta, erre egy zombi dongó tép el az orra előtt. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ki más? :huh:

Te Stefan!Nem akarnád végre bekékíteni a neved a órumban?Jóól mutatna ott, hogy MOTE klubtag! :lol: Elég csak a 3500ft-os tagságit átutalnod, aztán szólni Mkéknek, hogy helyzet van! :)

Már folyamatban van, illetve még csak az én részemről, csak tengap nem volt nálam szinte egy fillér sem. Ma meg még nem tudom mikor szabadulok ki egy kicsit a melóból, hogy beugorjak az OTP-hez. Valószínűleg lesz egy késő délutáni ebédszünetem :)

Link to comment
Megosztás:

Már folyamatban van, illetve még csak az én részemről, csak tengap nem volt nálam szinte egy fillér sem. Ma meg még nem tudom mikor szabadulok ki egy kicsit a melóból, hogy beugorjak az OTP-hez. Valószínűleg lesz egy késő délutáni ebédszünetem :lol:

Királyság.Aztán sztem a GSi sexció úgy is lecsap rád kicsit! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Valamit nagyon benéztél, mert ez a bal! ;) A Vectrás kényelmes fajta. Nem könyököl, hanem klímázik! :lol:

Höhö!Pedig a legnagyobb királyság nyáron: ablak le tökig,ordító metál és könyök ki...csak lassan csapatunk,minden pics@t megbámulunk! :)

Ez a feeling megvolt a Corsánál is, hiszen nyírfa alatt állt, szal komolyabb tempónál elég vadregényessé változott az utastér! :)

Tanúsítom! :D

Elkértem a Fürgét Lositól,elkerülőn megtépem a bajszát!

160-nál melegem lett :huh: mondom nyomjnuk zimankót.Bekapcs és egy komplett konfettieső csapott ki a szellőzőkből! :D

Nem győztem utána takarítani! :D

Nekem szerencsére nagy az ajtó, tehát nagy az ablak is, így a cúg mindent kivisz a kocsiból. ;) De pl tavaly érdekes volt, hogy egy hatalmas döglött darazsat is kirántott a szél. Az hogy került a szellőzőmbe? Szegény Dóri (utasom volt, vittem a Nyugatiba Túrkevéről) jól megíjedt. :D A levelet már épp megszokta, erre egy zombi dongó tép el az orra előtt. ;)

Ejjj Sanya!Dinka vagy! :D Azt kellett volna mondanod,hogy megcsípte és te szájrátéttel gyógyítasz vagy azonnal kitudod szívni a mérget! :D

Azt,hogy hol csípte volna meg a fantáziádra bízom! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.