Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

igen debrecen :wink:

csak nem akartam hollétemet felfedni ezért nincs az avatarban, de Haga rámparancsolt, :wink: így a ki kicsodába felfedtem mindent :lol:

Bocs, nem vagyok egy földrajz zseni, de ugye Kecskemét és Debrecen az szomszéd város?? Ott van a Balcsi mellet mind a kettő, Hegyeshalomtól kicsit Vác felé?? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Johnny!! Most viszont én kérlek benneteket, hogy fejezzük abba!! Nem kell!! Megbeszéljük MSN -en!

Gepárdnak megígértem, hogy nem balhézok tovább itt a fórumon, főleg nem a szekció oldalain!!

tehát haggyuk a francaba, tudom én ,hogy milyen módon fogom kezelni ezt az ügyet és kész!! :wink: :roll:

Theme closed please!!

Thanks!

Link to comment
Megosztás:

@Udi:

mutatkozz be pls! a ki kicsoda topicban

(csak Astra-a topicban találtam hozzászólásod)

szép a ruhád szép a lovad? Mi szél hozott monca erre?

pls

Berlina!

Írtam pár sort magamról! Köszi, hogy szóltál.

Üdv.

Udi as Astra Fx

Link to comment
Megosztás:

Arra amindenre sokan kivácsiak lennének, de azt szerintem már a 18+-ba kellene tenni :lol:

Gepárd és Nyuszi csata, benne vagyok :smt017

És miben mérjük össze egymást?

bocs, de mivel ez nem a 18+ topic nem válaszolhatok(mármint ha arra gondolok mi lehet közös egy gepárdban és egy nyusziban :lol: ) :wink:

Link to comment
Megosztás:

Te Nyuszika, ha jól rémlik a természetfilmekben általában a Gepárd szokott nyerni :shock: és a Nyuszika meg számára előnytelen halmazállapotuvá vállik. :lol: Szóval kár lenne érted! :lol:

Ha mégis megküzdesz akkor szoríttok neked! :lol: .. és Gepárdnak is drukkolni fogok! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Te Nyuszika, ha jól rémlik a természetfilmekben általában a Gepárd szokott nyerni :shock: és a Nyuszika meg számára előnytelen halmazállapotuvá vállik. :lol: Szóval kár lenne érted! :lol:

Ha mégis megküzdesz akkor szoríttok neked! :lol: .. és Gepárdnak is drukkolni fogok! :lol:

:albino: :twisted:

na jól van legyen nem bánom,

meghagyom nektek Gepárdot

de cica-mica jól vigyázz

mert a nyuszi lesben vár :roll: (bocs, ma nem megy a verselés)

Link to comment
Megosztás:

:albino: :twisted:

na jól van legyen nem bánom,

meghagyom nektek Gepárdot

de cica-mica jól vigyázz

mert a nyuszi lesben vár :roll: (bocs, ma nem megy a verselés)

Aranyos ahogy itt rímet hímezel,

De ettől még ragadozó nem leszel,

Fuss Nyuszi! Majd drukkolok neked,

De hátad mögött Gepárdot azért ne feledd!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.