Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Sajnos ez így van de nem tudsz tenni ellene, aki utánad jön a többségük ilyen vadállat... ha nyomod a gázt ő is jön veled, ha lassítasz akkor ő is azt csinálja és nem akar előzni semmiképpen. Valami van abban a piros helyzetjelzőben , hogy ennyire vonzza őket... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Pont akkor értem oda reggel,amikor már ez történt,a rendőrök jakab után már kint voltak,Orgovány felé kellett kerülnöm.

Orgovány előtt megelőzött egy Fiat szejcsento,aztán 200m-rel odébb bevágta az árokba a kispókot! :D Szerencsére nem lett baja az ijedtségen kivül a 30körüli csajnak,a lököst bombázta csak le.Megálltam,azt mondta majd hívja a pasiját.Gondolom örült neki a srác. :D

Aztán felhívtam a vadkerti szűzoltókat,hogy ugyan meséljenek má,mizu van Bócsa előtt.

Nem tudták ők sem,hogy hogyan hozták ezt össze,délután meg nem volt időm arra szaladni,hogy beszélgessek velük.Majd úgyis megyek be hozzájuk a héten még kavarni az ügyelet miatt,majd kiszedem belőlük. :lol:

Egyébként 10körül jakabon is volt valami balhé,de arról nem tudok bővebben.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudták ők sem,hogy hogyan hozták ezt össze,

Szabálytalan előzés majd megcsúszás és még 2 kamionnal ütközés...........Nem aprózta el a tag...... :lol:

Ebként valóban nevetséges, ahogy a p@rasztok nagy része kezeli a jelenlegi útviszonyokat.Tegnap bennem is volt para, míg haza nem értünk Kmétre.Ha egy szóval kellene jellemeznem, asszem az idiót@ legjobb szó.Esetleg még a vadb@rom......

Korábban beszéltél olyan megoldásról, ahol ki lehet iktatni a lambdaszondát v.mi okossággal, és akkor nem fog többet elromlani.Hogy tudnánk megoldani?

No meg sztem a januári fizum megérkeztével igényt tartanék arra az etanol kütyüre.A tököm sem fog 300ft-ért tankolni.......

Szóval ha a héten meg tudnád szerválni, és esetleg a 7végén elvállalni a beszerelést, az nagykirályság lenne....... :huh:

Link to comment
Megosztás:

akkor te is tapasztaltad - még a Rapid is csúszkált.... meg én is, mikor át kellet sétálni a városon munkaügyből kifolyólag. takarítás no....

a teszkóban bezzeg 4 hókotró tekergett, amint hullott egy kis hó (szerintem az egész megyei készlet itt volt).

Valakit megkentek? :lol:

Megyek majd a polgármesterhez,rája boritsam az asztalt? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.