Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

:huh: Jól indul az év....

Tesóm karambolozott pénteken , oldalról belement 80-90 el egy Volvó. De ő volt a hunyó... Volvó 1-1,5 M kár, Punto kuka...

Szerencsére senkinek nem lett komoly baja, csak neki lett agyrászkódása + egy kis eszméletveszése, pár kék foltja, + karcolások az üvegtől... Pénteken hívott a rendőr komám, hogy menjek, mert tesóm karambolozot, még szerencse, hogy a főnökkel voltunk megbeszélésen, ő vitt el oda, nem tudom el tudtam volna e vezetni addig. Odaértünk akkor már tűzoltók mentők is ott voltak, hugom már a mentőben, megnéztem, mondta a doki, nincs nagy baj, de be kell mindenképp vinni megfigyelésre 2 napra. Amikor megláttam, hogy néz ki az autó nem hittem hogy annyival megússza. A Volvo eleje teljesene oda lett, + műszerfal, a Punto jobb oldala kb 40 cm-rel bentebb.... 2 elem maradt rajta épp, a két bal ajtó...

Link to comment
Megosztás:

:lol: Jól indul az év....

Tesóm karambolozott pénteken , oldalról belement 80-90 el egy Volvó. De ő volt a hunyó... Volvó 1-1,5 M kár, Punto kuka...

Szerencsére senkinek nem lett komoly baja, csak neki lett agyrászkódása + egy kis eszméletveszése, pár kék foltja, + karcolások az üvegtől... Pénteken hívott a rendőr komám, hogy menjek, mert tesóm karambolozot, még szerencse, hogy a főnökkel voltunk megbeszélésen, ő vitt el oda, nem tudom el tudtam volna e vezetni addig. Odaértünk akkor már tűzoltók mentők is ott voltak, hugom már a mentőben, megnéztem, mondta a doki, nincs nagy baj, de be kell mindenképp vinni megfigyelésre 2 napra. Amikor megláttam, hogy néz ki az autó nem hittem hogy annyival megússza. A Volvo eleje teljesene oda lett, + műszerfal, a Punto jobb oldala kb 40 cm-rel bentebb.... 2 elem maradt rajta épp, a két bal ajtó...

:D Vigyázzatok magatokra!

Épp ezt mondtam a fönökömnek pénteken,amikor én vezettem a céges kocsit.Rákérdezett,miért nem előzök!Mert nem éri meg rohanni,kb 1perccel érek oda hamarabb,megéri megkockáztatni,hogy megcsúszok? :huh: Semmi meggondolatlan marhaságba nem megyek bele,a sajátommal meg főleg nem.

Link to comment
Megosztás:

:lol: Jól indul az év....

Tesóm karambolozott pénteken , oldalról belement 80-90 el egy Volvó. De ő volt a hunyó... Volvó 1-1,5 M kár, Punto kuka...

Sajnálom Pjoc, jobbulást a tesónak.Mázli, hogy jobbról kapta be a Volvót...

:D Vigyázzatok magatokra!

Épp ezt mondtam a fönökömnek pénteken,amikor én vezettem a céges kocsit.Rákérdezett,miért nem előzök!Mert nem éri meg rohanni,kb 1perccel érek oda hamarabb,megéri megkockáztatni,hogy megcsúszok? :huh: Semmi meggondolatlan marhaságba nem megyek bele,a sajátommal meg főleg nem.

Én is ezért jöttem ma haza kb. 70-80km/h-val.Esett az eső, én meg utolértem 3 kamiont Bócsánál, aztán az átláthatatlan vízfüggöny amit csináltak, na azon nem volt kedvem átelőzni magam.Persze volt akit ez nem zavart.Engem speciel a családdal a kocsiban, igen.Amúgy meg kb. 10 perccel értem később Kmétre mint szoktam.

Na ezért a 10 percért nem lett volna értelme rohanni.Nemmellékesen ahogy gondoltam, a kamionok felmentek a M5-re.

Link to comment
Megosztás:

Anyázósból áthoztam ide, mert még a végén kimodiznak onnan :lol:

Edit!

Ha kell lemegyünk segíteni Petinek!Bontásban jók vagyunk és a KOMA-nak van vizes-gázos szakasza! :huh:

A vizes-gázos szakasz nevében nem tudok nyilatkozni(csak 50%-ban), de tényleg megyünk ha kell :D

Link to comment
Megosztás:

akkor, ha itt anyázódunk, áttesznek oda a modik? :lol:

Azt nem hiszem, itt mindent lehet :D

tényleg kedves tőletek....:huh:

Az, hogy ahol a csempét leszedtétek, és ott nem volt elrepedve a cső, az még nem jelenti azt, hogy nincs sehol elrepedve...

A téglák között is el tud szívárogni a víz elég rendesen...szóval, én azt mondanám, hogy addig ne adjátok fel a csempe leszedését, amíg nincs meg a hibaforrása... tudom, hogy nem egyszerű, de ha csőrepedés van, akkor az nem fog elmúlni csak úgy magától...sajnos

Link to comment
Megosztás:

Azt nem hiszem, itt mindent lehet :D

Az, hogy ahol a csempét leszedtétek, és ott nem volt elrepedve a cső, az még nem jelenti azt, hogy nincs sehol elrepedve...

A téglák között is el tud szívárogni a víz elég rendesen...szóval, én azt mondanám, hogy addig ne adjátok fel a csempe leszedését, amíg nincs meg a hibaforrása... tudom, hogy nem egyszerű, de ha csőrepedés van, akkor az nem fog elmúlni csak úgy magától...sajnos

Kolléga úr ez nagyon szakszerű válasz volt. :P :D :huh: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

milyen fincsi ónos eső esik :huh:

kb 1,5cm jég borít mindent

Sziasztok!Bezony szép idő van!A barátnőmnek sikerült fejreállítania c-max-ot 2 napja!De az a lényeg,hogy neki nem lett baja.az autó bármikor pótolható.Van benne 1.5 milla kár.Kezdődhetett volna jobban is ez az új év.Egyébként felköltöztem Pestre,de én akkor is hozzátok tartozom.Egyenlőre ritkán vagyok a neten,de majd lesz ez még így se!

Szép napot mindenkinek,balesetmentes közlekedést!Csákány!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.