Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Pl. ilyen problémák elkerülése véget sem szeretnék ilyen projektbe beleugrani.Még ha kedvező is lenne a vétel, meg minden.Ilyesmikre jelenleg nincs keret.

A fickó v.mi kényszerátírásról habogott, amiről megmondom őszintén sosem hallottam........

Igazad van, ha nem ugrasz bele, mert ahogy olvasom, elég problémás az ótó... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Pl. ilyen problémák elkerülése véget sem szeretnék ilyen projektbe beleugrani.Még ha kedvező is lenne a vétel, meg minden.Ilyesmikre jelenleg nincs keret.

A fickó v.mi kényszerátírásról habogott, amiről megmondom őszintén sosem hallottam........

Ha jól látom, akkor azt jelenti, hogy mondjuk te eladsz egy kocsit, és 15 napon belül nem íratja át az új tulajdonos, akkor lejelentheted a dolgot és kérhetsz rá kényszerátírást az adásvételivel és az új gazdit megkínálják egy kis késedelmi büntivel is az eltelt idő függvényében.

Link to comment
Megosztás:

Én értem,hogy ebbe per/pill Losi nem ugrott bele,de ismerem már annyira,hogy nem fog megülni a se@@én úgysem nyugton. :D

Aminek mondjuk én csak örülök,mert murvára szeretek vele közösen hebrákolni. :huh: :lol:

Amúgy ma lebontottam a hátulját Dezsőnek.

Ablaktörlőmoci ki,matricák le.Viszont a gyári opel jelet sérülés nélkül nem lehet levenni,iszonyatos méretű duplafix volt alatta,azt majd vennem kell újat.

Fater neki esett és 20perc kopogtatás után gyönyörűen kikalapálta a hátsó ajtón lévő horpadást.Minimális mennyiségű gitt kell majd csak rá.Hiába,az öreg még abban a korban tanulta a karosszériás szakmát,amikor egy horpadást nem elemcserével oldottak meg.

Link to comment
Megosztás:

Sok Lego Technik megtette a hatását mi ? :huh: :lol:

Jaja! :D

Losi:

Beszéltem a festő sráccal!

Azt mondja nagyon megköszöni,hogy mindent előkészítünk neki,bár több ilyen ügyfele lenne! :D

Jan 2-án vár minket,bár ő már reggel 8-ra várná a gépet,de mondtam neki,adjon egy kis időt amíg szétbombázzuk! :D

Amit lehet én majd holnap,miután magamhoztértem leszedek.Lökösök,lámpák stb.

Link to comment
Megosztás:

Az autókeresgélésemhez meg csak egy mondat, teli lett mindenem vele és inkább Zsoltiékkal kicseréltetem a szilenteket, gömbfejeket meg amit kell, hogy jobb legyen.

Kicsit már kopogós. És ha kész elmegyek sielni a maradék pénzből. (lehet hogy csak a fülöpházi buckákig :huh: :lol: :D )

Losi te cseréztél ilyeneket nem? ---> GoToVectraTopic

Link to comment
Megosztás:

Ha jól látom, akkor azt jelenti, hogy mondjuk te eladsz egy kocsit, és 15 napon belül nem íratja át az új tulajdonos, akkor lejelentheted a dolgot és kérhetsz rá kényszerátírást az adásvételivel és az új gazdit megkínálják egy kis késedelmi büntivel is az eltelt idő függvényében.

Értem.De a dolgot bonyolítja, hogy nincs az autón műszaki.Szal......Sztem inkább elfelejtem......Aztán veszek majd egy Corsát! :huh:

Amúgy teszteltünk öcsémmel egy római gyertyát.Az enyém nem indult el, az öcsémnek meg szétszállt a kezében.Szal tényleg célszerű betartani amit ráírtak, aztán leszúrni v.hova, és elmenni onnan lehetőleg 5m-re.amúgy senkinek nem lett a semmibajasem.....

Valamint ha nem gond, nem küldenék senkinek SMS-t jókívánsággal, hanem itt kívánnék mindenkinek eredményekben, örömben, boldogságban, egészségben gazdag Boldog Új Évet.No meg pénzmagban!!! :lol:

Valamint balesetmentes közlekedést is!!

Link to comment
Megosztás:

Látom arra is esett... :huh:

De erre sem különb a helyzet... :lol:

Délután indulunk haza Kmétre.Kivi leszek S.vadkert felé az útra.Izsákot meg sem merem kockáztatni.Mivel pénteken ott dönörűen le volt taposva a jég az útra, most meg ráesett a hó........

Amúgy semmi bulihagulat?Nem volt tivornya?Meg ilyenek?

Mondjuk nálunk is családi körben telt a szilveszter.Aztán 23:00 környékén átjött anyu mind2 tesója+family aztán koccintás után mentünk ki pirózni.Az tuti, hogy jövőre csak telepeket veszek, mert a rakéták ugyan gyönyörűek voltak, de nem volt az igazi ami a látványt illeti.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap a hatalmas hóesésben jöttünk haza Kisszállásról, hoztuk haza a Rapidot, én vezettem. Hát, jobban kapaszkodott, mint az Astra! Pedig mindkettőnm téligumák vannak. Abszolúlt nem csúszott meg a skoda, mig a peti az opellel majdnem nem tudta bevenni a vadkerti körforgalmat...

Link to comment
Megosztás:

Amúgy tennap láttam egy C orsa GSi-t itt Kiskőrösön.Detto mint a tiéd.....

Nem én vótam... :D

2 napja el sem mozdultam az autóval, de most sem fogok... :D

Lent voltam letakarítani a havat róla..hát nem semmi havzás volt az elmúlt évben... :lol: :huh:

Foto0061.jpg

Foto0062.jpg

Foto0064.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.