Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Azzé elmondhatnád miről van szó.

Képbe került egy finom kis kabrió ? :huh:

Szemezgettem 1gyel.A használtautón fent van, képek nélkül.Azt kaptam az emberkétől, de az autó múltja eléggé homályos.valszeg megvette, aztán nem volt pénze átiratni.Állítása szerint a motor csapágyas.Mondjuk az lenne a legkisebb gond.Műszaki sincsen rajta.....

Viszont ezek tudatában az ára ami 140e.ft, eléggé sok, hiszen 250e. körül már használható cabriót lehet kapni.50e.-ért meg valószínű, nem fogja odaadni.Ezért nem is akarom ilyen nevetséges ajánlatokkal bombázni...

Link to comment
Megosztás:

Szemezgettem 1gyel.A használtautón fent van, képek nélkül.Azt kaptam az emberkétől, de az autó múltja eléggé homályos.valszeg megvette, aztán nem volt pénze átiratni.Állítása szerint a motor csapágyas.Mondjuk az lenne a legkisebb gond.Műszaki sincsen rajta.....

Viszont ezek tudatában az ára ami 140e.ft, eléggé sok, hiszen 250e. körül már használható cabriót lehet kapni.50e.-ért meg valószínű, nem fogja odaadni.Ezért nem is akarom ilyen nevetséges ajánlatokkal bombázni...

Izéééééé, akkor dupla átírást kell majd rá fizetni ? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Izéééééé, akkor dupla átírást kell majd rá fizetni ? :huh:

Pl. ilyen problémák elkerülése véget sem szeretnék ilyen projektbe beleugrani.Még ha kedvező is lenne a vétel, meg minden.Ilyesmikre jelenleg nincs keret.

A fickó v.mi kényszerátírásról habogott, amiről megmondom őszintén sosem hallottam........

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.