Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Lassan én is elkezdem kivakarni a Vekit a szutyok alól, ami rá van fagyva...... :huh: :lol:

Szevasztok Cartársak!

Üröm az örömben!Remélem nem fogom rontani az évzáró buli hangulatát,de asszony pajtás lenyúlta az autómat ezért kénytelen leszek egy Ford c-max-al menni!De a lényeg hogy ott leszünk!Addig is csőváz! :D

A lényeg a részvét, nem az autó.Engem sem nyeltek le, amikor Lancerem volt! :D (csakegykisit)

Link to comment
Megosztás:

Egy hálás Renault tulajdonos, akitől ellopták az autóját.

Ahogy nézem a népítéleteket, nem sokkal hálásabb dolog Renault tulajnak lenni, mint Opel tulajnak..... :huh: Gondolok itt az ár/érték aránynak, és később persze az eladhatóságnak........

Sztem az ár/érték aránya nem rossz az Opelnek,az eladhatóság az meg most minden tipusnál lenn van a béka se....ge alatt,annyi a használt autó.Ha nem a valós ára alatt 70% -al kínálja valaki sosem adja el,fel sem hívják!

Link to comment
Megosztás:

Sztem az ár/érték aránya nem rossz az Opelnek,az eladhatóság az meg most minden tipusnál lenn van a béka se....ge alatt,annyi a használt autó.Ha nem a valós ára alatt 70% -al kínálja valaki sosem adja el,fel sem hívják!

Az Astrám 920e.ft-ot ért alaphangon.Ennyi volt a listaára.Hónapokig árultam mire hawer hawerja 750e.-ért elvitte, és ajándékba adhattam hozzá a vadi új könnyűfémkerék+gumi garnitúrát.......S, még örülhettem, hogy a 8 éves magyarországi autómat, amivel műszakilag nem volt az égvilágon semmi baj, elvitték......

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.