Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Engem meg a helyi rendőrök szívattak.

Mentem befelé és a vadasparknál utolértem őket.

Na mondom bütykösautó...f@sza!

Gyök2-vel átballagtunk a két vasúti átjárón,aztán rá a mükert sétányra.

Ott folytatták gyök2-vel és néztek a tükörben,hogy na vajon ki unja meg?

Hát én meguntam.

Vissza 2,padló és előztem.Vártam,hgoy jönnek-e villogval,de semmi.

Aztán a lámpánál beálltak mellém,voltak vagy annyi idősek mint én és néztek át,hogy ki merte ezt megtenni?

Gratulálok nekik,hogy ennyire unatkoznak.Érdekes,hogy ez én ügyemben még egy papírig sem jutottak el a kollegáik. :huh:

Szerintem magadat szívattad :D

Állandóan megelőzöm a rendőrautókat és meg egyszer nem állítottak meg :lol:

Link to comment
Megosztás:

reggel láttam a csapatot áthúzni a Nagyváradtérnél úgy hetvennel, egyszercsak valami tankszerű gumihangot hallottam közeledni, aztán kép is lett...

2 Antara utánuk a két MAN, érdekes hogy motorhangja csak a második Antarának volt a többi csak dübörgő gumihangot adott.

de tényleg, mintha tankok vonultak volna

Egyébként tök jó lett a garázsnaptár, köszi srácok!

Link to comment
Megosztás:

Srácok!Kméten hol lehet kapni/kipróbálni/bérelni a korcsolya dolgot?

Tegnap voltunk kint S.vadkerten a tónál, megfogant a gondolat, hogy esetleg ki kelene próbálni.......mert idáig csak vidékigyerek módjára csúszkáltam...... :huh:

A Katona Gimi udvarán van jégpálya...

Ha jól tudom, ott lehet bérelni korit...vagyis régen lehetett, de szerintem ez nem változottt azóta, hogy nem voltam...

(kb. 8-9 éve) :lol:

De ötletnek nem rossz, elmehetne a csapat eggyet csúszkálni, úgyis nagy röhögések lennének a végére... :D

Link to comment
Megosztás:

két dologra hívnám fel a figyelmet.

Az egyik, hogy a katona jégpálya16-20-ig és lehet bérelni (tavaly így volt)

Ez közelebb van mint Svadkert.

A másik a mostanában felhalmozódott ünnepek, István és János napok alkalmából kifolyólag semmilyen nemes nedű nem folyt le a torkomon. Ez hanyagságra vall. De holnap délután remélem legalább egy barackkal koccintunk. És mielőtt bárki kiszúrná a mostanában két Tamás napot a naptárban, én március 7-én ünneplem :huh:

Link to comment
Megosztás:

két dologra hívnám fel a figyelmet.

Az egyik, hogy a katona jégpálya16-20-ig és lehet bérelni (tavaly így volt)

Ez közelebb van mint Svadkert.

A másik a mostanában felhalmozódott ünnepek, István és János napok alkalmából kifolyólag semmilyen nemes nedű nem folyt le a torkomon. Ez hanyagságra vall. De holnap délután remélem legalább egy barackkal koccintunk. És mielőtt bárki kiszúrná a mostanában két Tamás napot a naptárban, én március 7-én ünneplem :lol:

Höhö,öszikéval akarsz koccintani? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ez közelebb van mint Svadkert.

Klafa, de én nem szeressem a tömegnyomort! :lol:

A másik a mostanában felhalmozódott ünnepek, István és János napok alkalmából kifolyólag semmilyen nemes nedű nem folyt le a torkomon. Ez hanyagságra vall.

Tamásom!Majd iszol v.mit az egészségünkre ha lesz péézed! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Tamásom!Majd iszol v.mit az egészségünkre ha lesz péézed! :lol:

Hanyagság mi? :huh:

Pista barátomnak a bor mikor jön meg?

Na az a hanyagság szerintem! :D

Egyébként két bejgli között nem akartunk zavarni ilyen csip-csup dologgal,mert ugye 27-ig te nem dolgozol vagy mifene! :D :D

Link to comment
Megosztás:

nem tudok róla, h lenne woody d kadett

egyébként az csak tapéta, a különlegessége abban van, hogy gyári woody-n a tapéta körül krómlécek is voltak, enélkül tényleg nem szép és nem is gyári.

de: ha az a d kedett monygyuk holland import és vauxhall astra akár lehet gyári is.

mintha a c ascona caravan is woody lett volna még 86-ban is, hazaérek megnézem.

vagy keress rá youtube-on: vauxhall cavalier commercial

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.