Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Voltunk kint a s.vadkerti tónál.Egész jóól lehet tsúszkálni! :D meg egy quados srác kijött elém aztán nekilátott drigtelgetni.Kisit rávillantottam, erre belement a tökigérő hóba! :D Pedig aztán tényleg csak jelezni akartam neki, hogy jövök mögötte! :lol:

Hol mentél át a büdöstóra?A cebei úton?

Arra f@sza kalandos,jártam arra múlthéten! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm mégegyszer,de azt tudnotok kell és szerintem páran tudjátok is,hogy szinte nincs olyan ünnep év közben,amit én szeretnék.Főleg azokat rühellem,amik velem kapcsolatosak(névnap és születésnap).Bocs mindenkitől.

Én mindenkit utálok, de legjobban saját magamat utálom! :huh: :lol:

Amúgy a normális úton mentünk..... :D

Link to comment
Megosztás:

Jó utat... :D

Amúgy itt a városban is vannak csúszkálós-tréfás útszakaszok az éjjeli "valami" esése után... :lol:

Nah'.Egész jó utunk volt, bár elég sok v@dbarom van az úton.Mennek, előznek, nemnormális módon.

Kicsit összeakaszkodtam egy Láng autóalkatrészes Combóval.Egy kis majomgyerek vezette.Valszeg az egyik előzésnél kijöhettem elé, aztán veszettül villogott utána.De a lépést nem tudta tartani velem, ha kigyorsítósat játszottam.

Jakabszállás után próbált megelőzni, én pedig megszivattam.Mikor elindult volna, hogy előz, visszavágtam a Vekit 3.-ba, és lepadlóztam.Mondanom sem kell, esélye sem volt.Úgy otthagytam, hogy nagyon.Utána beértem egy kocsisort a matkói leágazás előtt.Mehettem volna, de mivel a vidéki utolért, nekem meg nem igazán volt kedvem tovább nagyonmennyi, kitettem az irányjelzőt, hogy részemről ennyi volt.Megelőzött, meg még pár autót, de az uccsónál kis híján felkenődött egy kamionra.

Én is előztem szépen nyugisan utána, és az M5 felüljáró előtt szépen utolértem.Villantottam neki, hogy mizu'.Aztán ez a félhülje, záróvonalon, mindenen át megelőzött egy IFÁ-t, és elhúzott.Én már nem siettem annyira.De beszorult elém és az IFA közé egy 1.6-os A3-as.Idegesen nézelődött kifelé, hogy mikor tud előzni.Egy darabig néztem, aztán megelőztem mind2t.Persze bőven volt hely.Próbált volna utánam előzni a hölgy mint kiderült, de megint beragadt.Tovább nem néztem, mert az Állatkórház felé lejöttem.

Azért jó dolog a 2.0-ás moci, még ha a verda 1400kg ish........ :D :D :huh:

Megjegyezném, gyerkőcök nélkül voltam......

Link to comment
Megosztás:

Azért csak óvatosan....nekem egy A6-os vadb@rom miatt kellett intenzív fékezésbe kezdenem és lehúzodni majdnem kivittem egy oszlopot, mert ez a vadállat velem szembe előzött 4 autót és nem tudott volna visszamenni a sávjába, pedig már előre villogtam neki, hogy nem fog beférni. Lementem és köztünk ment el iszonyatos tempóval majdnem levitte a tükröt. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Azért csak óvatosan....nekem egy A6-os vadb@rom miatt kellett intenzív fékezésbe kezdenem és lehúzodni majdnem kivittem egy oszlopot, mert ez a vadállat velem szembe előzött 4 autót és nem tudott volna visszamenni a sávjába, pedig már előre villogtam neki, hogy nem fog beférni. Lementem és köztünk ment el iszonyatos tempóval majdnem levitte a tükröt. :huh:

Na ilyesmiről beszéltem.Pedig kint -2.5 fok van jelenleg......

Én csak tiszta helyen előztem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Engem meg a helyi rendőrök szívattak.

Mentem befelé és a vadasparknál utolértem őket.

Na mondom bütykösautó...f@sza!

Gyök2-vel átballagtunk a két vasúti átjárón,aztán rá a mükert sétányra.

Ott folytatták gyök2-vel és néztek a tükörben,hogy na vajon ki unja meg?

Hát én meguntam.

Vissza 2,padló és előztem.Vártam,hgoy jönnek-e villogval,de semmi.

Aztán a lámpánál beálltak mellém,voltak vagy annyi idősek mint én és néztek át,hogy ki merte ezt megtenni?

Gratulálok nekik,hogy ennyire unatkoznak.Érdekes,hogy ez én ügyemben még egy papírig sem jutottak el a kollegáik. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.