Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Gratulálok a miséhez!

Kicsit megkésve ugyan (nem voltam neten), de kellemes karácsonyt kívánok én is mindenkinek!

Kicsit olvadna el a hó, és másznék be a kocsiba multikapcsolózni :( Addig is eszem a bejglit, és készül a képosztamérgezésem. Asszony szegény, meg tanul, mert vizsgája van 28.-án.

Minden jót mindekinek!!! ;)

Link to comment
Megosztás:

Na én is ideértem a bejgli körútról.

Utólag is Boldog Karácsonyt mindenkinek ebben a chatben is!

Udi a másik helyen már válaszoltam az ajándékos kérdésedre.

A vacsit jó lenne tényleg lefixálni, de a mikor Csabi kérdezte senki nem válaszolt, és már párszor beszéltük a pénteki estéken, hogy mikor lesz. Azért jó lenne mostmár megegyezni az időpontban. Ha nagyon későn lesz akkor részemről mínusz két fő az tuti.

Az Istvánoknak Sok Boldog Névnapot!

J0hnny: Timi kicsit morci rád mert nem szóltál, hogy mikor mégy a misére. (csepegiben mondtam, hogy el akar kísérni)

Mondjuk 24.-én én sem tudtalak telón elérni. Csabival beszéltem, kicsit kalandos lett az a napom.

Elindultunk fél 11-kor anyámékhoz, kimentünk, becsuktam az ajtót, és be akartam zárni. De, nem jött össze, mert belülről Timi kulcsa azárban maradt elfordítva. Csabival beszéltem, ő már jött volna segíteni, de én úton voltam a családdal anyámékhoz. Kiértünk, család lepakol, öcsém + szerszámoskészlet felvesz, és irány vissza. Végülis ügyesen kinyitottuk, de nemkicsit ideges volt a társaság, így karácsonykor. Utána ma estig szinte mindig, vagy mentünk, vagy jöttek.

Link to comment
Megosztás:

J0hnny: Timi kicsit morci rád mert nem szóltál, hogy mikor mégy a misére. (csepegiben mondtam, hogy el akar kísérni)

Mondjuk 24.-én én sem tudtalak telón elérni. Csabival beszéltem, kicsit kalandos lett az a napom.

Nem gondoltam,hogy komolyan gondolja.

Amúgy ez pedig érdekes,mert MélykékPista elért,Joee elért,szal nem nálam volt a hiba,az tuti!

Link to comment
Megosztás:

Fiúk-lányok! Peti apukájának keresünk egy valamiféle kiskocsit (ócsó, de nem túl régi, kis fogyi) - Suzuki, Corsa, efféle. Ha valaki tud valahol eladót, megbíztahó forrsából, légyszi szóljon, köszi....!

Fecka17-nek van egy eladó C14NZ Corsa A-ja, az eladó Corsák témában........Olcsó is, meg szép is.....

Amúgy valóban, Boldog János napot! :D

Johnny!

Többet kéne misére járnod, ha ennyien akarnak elkisérni... :huh:

Aztán valóságos szektavezér lenne belőle! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.