Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Én sem vagyok vallásos de megígértem a keresztlányomnak, hogy elmegyek velük. Mondta, hogy kívánjak valamit és teljesülni fog... a "csoda" megtörtént sikerült megjavítanom a veki digitet. :(

Elmentünk az éjféli misére (igaz egyből az első sorba mentünk a gyerkőc miatt, eltudjátok képzelni nem ismerem a menetrendet stb.) kellemesen csalódtam nem volt hideg, még egy kis színjátékot is előadtak, nagyon sok ismerőssel találkoztam köztük olyanokkal akik amcsiból jöttek haza pár napra kb. 20 éve nem találkoztunk. ;)

Link to comment
Megosztás:

Fénykép nem készült, legalábbis én nem csináltam!

Sok mindent úgy sem lehett volna látni rajta a fényviszonyok miatt.

Viszont egyszer megyünk el templomba J0hnny-val és akkor is mi mögénk áll be két alkoholista és ordibálnak végig.

Első 5 percben még poén volt, de aztán kezdett kínos lenni, hogy mindenki őket figyeli.

Na meg a bűz ami jött róluk.....

Eljutottunk arra a pontra, hogy vagy kirakjuk őket vagy mi jövünk ki.

Utóbbit választottuk, csak templomban voltunk, vagy miafene :(

(nemkicsit fagytunk sz@rra)

Link to comment
Megosztás:

Johnny és Joee!

Érdekes sztory... azért nem kellett volna 5 perc után kirohanni a miséről! :( Biztosan találtatok volna más helyet a templomban. ;)

Már a vége felé járt a mise,amikor ezeke elkzedtek balhézni.

Ha nem templomban vagyunk tuti szájbavertük volna őket!

Link to comment
Megosztás:

Már a vége felé járt a mise,amikor ezeke elkzedtek balhézni.

Ha nem templomban vagyunk tuti szájbavertük volna őket!

Kivezetik, rendező magyaráz neki :

- Nem kell a balhé ! Látod itt mellettem a srácot ? Rendőrségi kapcsolatai vannak.

Rendőrségen dolgozik. Kommandós !

Ha ezen eszmefuttatását folytatja a rendező akkor mit mondott volna a következő mondatában ?

Ő Szupermen ? :( :( ;) :)

Link to comment
Megosztás:

Kivezetik, rendező magyaráz neki :

- Nem kell a balhé ! Látod itt mellettem a srácot ? Rendőrségi kapcsolatai vannak.

Rendőrségen dolgozik. Kommandós !

Ha ezen eszmefuttatását folytatja a rendező akkor mit mondott volna a következő mondatában ?

Ő Szupermen ? :D :( ;) :)

Jah tényleg!Az jó volt!

Kommandós mi? :( Volt a srác kabátban vagy 50kiló! ;)

Link to comment
Megosztás:

Johnny-nak minden elismerésem, hogy kibírta a misét...pláne ilyen alakokkal.... ;)

Gepard és Tomi023!

Mi a helyzet a kórház gyerekosztályának a karácsonyi ajándék átadásával kapcsolatban? (huha ezt jól megfogalmaztam :) )

Idézem a "fönököt":

mivel Karácsony van a marketinges sem dolgozik

:( ;) :(

Link to comment
Megosztás:

Udi!

Ezt figy mit kaptam pesit rendszergazdi haveromtól mailben!

Mai IQfighterunk:

Pizzeria telefonal, mert kiirja a gep, hogy "no hardwarekey found", es a program nem mukodik, igy a futarok nem tudnak nyugtat nyomtatni, menjunk azonnal.

Kollega magahoz is vett egy uj hardverkulcsot (hatha megdoglott az eredeti), parhuzamos port kivezetest a gephez (hatha azt tortek el), uj alaplapot (hatha a parhuzamos port szallt el), biztos ami sicher alapon.

Odaer, gepre nincs radugva semmi.

Pot kulcs radug, program egybol indul, persze keri a gephez tartozo egyedi licenszt.

Jo, de hol az eredeti kulcs?

Nagy nehezen eloadtak a qrvaretkes kulcsot, amit persze nem lehetett radugni a parhuzamos portra, mert Tarzan eros volt, es osszehajtogatta a kulso lemezt+atrendezte a tuskeket. Fogoval ovatosan kihajtogat, radug, program egybol mukodik.

Uzletvezeto+futarok csodalkoznak, hogy "jaaa, csak ennyi volt a problema? Az is kell a programhoz?"

Kollega meginterjuvolta oket, hogy megis mi tortent a kulccsal, akkor derult ki, hogy az egyik eszkombajn futarnak nem tetszett, hogy a gep hatuljabol kilogott a kulcs, biztos folosleges az oda.

Kozben elege lett belole, hogy mindig az orra elott csukodott be a lengoajto, igy a geprol levett "gyufasdobozzal" ekelte ki.

Link to comment
Megosztás:

Csabi!

Ha már mi vagyunk a szervezők!Sok ember csak úgy érne rá,ha vacsi lenne 6körül!

Nem lehet módosítani már?

Én nem véletlenül kérdeztem még az elején, hogy miért pont ebéd??? :(

Azt nem tudom!De szerintem nem lehet gond, ha későbbre tesszük, mert a hely, ígyis-úgyis le van foglalva... csak ezt nem tudom 100%-ra mondani, ahhoz ki kell menjek!

Viszont mielőtt kimegyek akkor tényleg jó lenne 100% -osan megtudni, hogy akkor EBÉD, vagy VACSI legyen?

Én akkor is inkább a 17.-órátóli érkezést javasolnám! ;)

Link to comment
Megosztás:

Én nem véletlenül kérdeztem még az elején, hogy miért pont ebéd??? :(

Azt nem tudom!De szerintem nem lehet gond, ha későbbre tesszük, mert a hely, ígyis-úgyis le van foglalva... csak ezt nem tudom 100%-ra mondani, ahhoz ki kell menjek!

Viszont mielőtt kimegyek akkor tényleg jó lenne 100% -osan megtudni, hogy akkor EBÉD, vagy VACSI legyen?

Én akkor is inkább a 17.-órátóli érkezést javasolnám! ;)

Holnap,akkor újra nekifutunk ennek! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.