Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Gyermekvállaláson töröd a fejed Kedves János ? ;)

Nem ment el az eszem!

A könyv iszonyat jó,kb az 1/3-dáig jutottam,de nagyon jókat röhögtem rajta!

Csak egy story:

Árpa Attilának van egy hétvégi háza a szigetközben.Bochkor,Árpa,Gesztesi lementek egy hétvégére családostúl.Persze sikerült éjjel jó hosszan borozni,dumálni és berugni.Másnap reggel a fészerből Árpa csatak másnaposan egy ősrégi traktorral állt ki,hogy bemegy a faluba inni egy felest!Bochkor és Gesztesi is vele mentek.Persze a falu összesereglett,hogy három ilyen ismert ember,mit keres egy istenhátamögötti faluban reggel egy traktorral,mire Árpa frappánsan lezárta az összesereglett nép kiváncsiságát: Szántani voltunk! :(

Link to comment
Megosztás:

Nem azért mondom de a többiek is mehetnek misére...mi legalább bevállaljuk!

Én hálát adok a teremtőnek, hogy az életem teljesen rendben van van, van hol laknunk, egészségesek a gyerkőceim, és van egy csodás asszonyom.De nem hiszek igazán a dolgokban, ezért képmutatás lenne ha templomba mennék.

Nemutolsó sorban pedig kellően csalódtam az egyházban nagyszüleim halála után. :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.