Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Jó volt nagyon a vadkerti tali,jókat söröztünk dumáltunk,jó volt a filmnézés,autó szépség/ügyességi verseny és a bográcsos kaja is!

Jövőre tuti 3 napra megyek!

Itt szeretnék gratulálni Gepárdnak,az ügyességin elért első helyezésért! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Itt szeretnék gratulálni Gepárdnak,az ügyességin elért első helyezésért!

Csatlakozom! :wink:

Tényleg nagyon tuti volt, kár lett volna kihagyni.Nekem nagyon tetszett!!!!!

Jah, a tesztek nálam vannak, kijavítás után az eredményt mailben vezérünknek el kell küldeni! :!:

Link to comment
Megosztás:

Tudjuk Greg!

Láttuk is és probalunk tenni ellene! De ha megkerhetlek akkos segíts mert előre felé nem tudjuk hozni semmi féleképp, hátrafelé meg ott nemezetközi aug vége meg nem jo!

Sajnos mi se tudunk okosak lenni!

De probalkozunk!

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a gratulációkat, majd legközelebb másnak is összejön.

Greg és Dénes, kár a 16.-a környékéről vitázni ha mindkettőtöknek ez a dátum jött össze akkor ennyi, aki akar tud választani, hogy melyikre menjen.

Személy szerint én is mentem volna repülni meg Dénes barátunk is, csak hát.... de ez van.

Szerencsére úgy néz ki nagyon sok a találkozó és a szórakozási lehetőség az idén, és emiatt van amit ki kell hagyni.

És ugye a Szelidi buli még nem is biztos..legalábbis a camping részéről még nem jött megerősítés, ha jól tudom.

Link to comment
Megosztás:

Greg: Majd csináljunk már egy Szszm szekciót! :lol:

Bocsánat, hogy idepofátlankodok, de szeretnék egy olyat kérdezni, hogy nem szokott-e valaki Tiszakécske felé mászkálni? Arra lennék csak kíváncsi, hogy mikor nyit a Cege. Aki tudja, legyen kedves dobjon egy pü-t.

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Te is? :oops:

Köszönöm mindkettőtöknek, ez így sokkal emberibb :smt058 :smt057

Bocsánat, hogy idepofátlankodok, de szeretnék egy olyat kérdezni, hogy nem szokott-e valaki Tiszakécske felé mászkálni? Arra lennék csak kíváncsi, hogy mikor nyit a Cege. Aki tudja, legyen kedves dobjon egy pü-t.

Köszi

Én a hétvégén járok a környéken, majd utána érdeklődök, a rokonság hátha többet tud.
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.