Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Egyre jobban tele a tököm ezzel,hogy itt semmi nem müködik zökkenőmentesen! :(

Szerinted ha nem tépem a pofám a biztosítónál mikor lett volna pénz?

Ha az ember nem b@sz az asztalra, akkor sosem.Van olyan birka, aki ilyenkor bebukja a dolgot.Erre megy ki a játék.

Amúgy némi infó a TDCI vs. TDDI témához.Én túl sok változást nem látok, csak kisebb módosításokat.Ettől még nem hinném, hogy az előbbi verzió tartósabb lenne.Aztán persze ne legyen igazam.

Link to comment
Megosztás:

Ha az ember nem b@sz az asztalra, akkor sosem.Van olyan birka, aki ilyenkor bebukja a dolgot.Erre megy ki a játék.

Ezen a téren velem rosszul járnak... :(

Amúgy némi infó a TDCI vs. TDDI témához.Én túl sok változást nem látok, csak kisebb módosításokat.Ettől még nem hinném, hogy az előbbi verzió tartósabb lenne.Aztán persze ne legyen igazam.

Nem biztos,hogy olyan rossz motor ez,csak ismerve a magyar autós viszonyokat...zsákbamacska.

Link to comment
Megosztás:

Ha minden igaz akkor ma beépítem a ledesített veki digitet és középkonzolt. :(

Akkor jellemzően ma sem fogsz uncsizni! :)

más:

Képzeljétek, tegnap láttam egy sószóró autót itt Kméten! :( A tetejébe még sózott ish! ;)

No meg petőfibe érve, gondoltam a Pillangóra bekanyarodva megrángatom kicsit a Vekit, kezdve az utca elejétől.Éppen készültem neki, erre a szürkületben banyek helyzetjelző nélkül ott áll egy Astra!Egy nyom van az utca közepén, és abban........Nemanyáztam kicsitsenem! Még cseresznye, hogy nem vertem orrba.. ;)

Link to comment
Megosztás:

a minap engem is megviccelt a jég. egyszer a tojota szalon mögött a lejtőn, ott állt egy tália is na ez volt a viccesebb ;)

a másik, meg a leninvárosban a kézimosónál :) ott egész egyszerűen keresztbe átcsúsztam a kereszteződésen :(

Én nem rángatom a kéziféket, mert ha 1X behúznám, az állapota miatt valszeg csak tavasszal tudnék újra elindulni.... :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.