Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

múltkor panaszkodtunk az angoltanárra mosmeg kaptunk egy kansasi agykutatót...

nem érti hogy ehetünk máákot meghogy mértnincs nincs drogvizsgálat

a héten egy este a metróban:

szerencsétlen hajlékony feküdve sírt a lépcsőn

két fokkal lentebb meg a kidölt pillepalack

valahogy nem az undort éreztem

fickónak az a palack jelentette az aznapi túlélés igéretétét, az egész napi jövedelme szétfolyt

Link to comment
Megosztás:

Azt mondjátok, hogy Dénes pótolja aztec cartárs hiánya miatt keletkezett űrt? :(

szerencsétlen hajlékony feküdve sírt a lépcsőn

két fokkal lentebb meg a kidölt pillepalack

valahogy nem az undort éreztem

Én valamiért nem tudok meghatódni rajtuk.

De az már az anyázós topic.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap beszélgettünk,hogy Dini barátja mit is vett végül: 1.8TDCi Ford Kókusz

Ugye ez a motor sok fordban elérhető még...

Egy flottás szakember nem az első robbantott turbós Ford Mondeón van túl a cégénél, márpedig a hiba természetesen inkább a garancián túli autóknál jön elő. A turbó 5-800 ezer forint, a motorban legalább még egyszer ennyi a kár, no meg a szét-összeszerelés. Bő másfélmillió könnyen elillan egy ilyen balesetnél. És erre nem fizet a biztosító.

Az egyébként elég jónak mondott Focusszal is vannak problémák, az 1,6-os motorokon a vízpumpa ereszt konok rendszerességgel, ám az igazi baj a kormányszervó gyakori tönkremenése. Mivel ehhez borzalmasan nehéz hozzáférni, nem szívesen cserélik a szervizben, halogatják a dolgot. Amúgy sem olcsó a cucc: maga a szervó 150 ezer, a hozzá való gumicső 30, még szíjból is gyári eredetit kell venni, mert nincs rajta szám, tehát a Gates-mintaboltban nem kapni. 220-250 ezer forint kiadás egy nagyjából egy-másfél millió forintos autó tulajdonosának? Juhé!

Van egy barátom,aki a Tormásinál rendszergazdi!

Ő nagyon ford párti!Kókuszt akart venni,de 3-4 hónap próbálkozás után sem talált olyat a piacon,amire rábólintott volna nyugodt szívvel.Leginkább a G astra piacra emlékeztet ez engem.

Sok van belőle,marha drágán adják a töröttből helyreállított sok kilóméteres céges vagy külföldről behozott gépeket.

Egyre jobban jó döntésnek vélem Dezső rendberakását,legalább nem vettem zsákbamacskát újabb hitelből.

Igaz nem erős,de Ferinél van 2.0DTl moci még vagy 2.2DTi ;) Bár az A Omi 2.3TD-je lenne a legjobb,full mechanikus még és egy szép nagy csigával érdekes kis járgányt lehetne faragni,nem beszélve arról,hogy olyat még senki nem csinált itthon. :(

Link to comment
Megosztás:

Tegnap beszélgettünk,hogy Dini barátja mit is vett végül: 1.8TDCi Ford Kókusz

Ugye ez a motor sok fordban elérhető még...

Van egy barátom,aki a Tormásinál rendszergazdi!

Ő nagyon ford párti!Kókuszt akart venni,de 3-4 hónap próbálkozás után sem talált olyat a piacon,amire rábólintott volna nyugodt szívvel.Leginkább a G astra piacra emlékeztet ez engem.

Sok van belőle,marha drágán adják a töröttből helyreállított sok kilóméteres céges vagy külföldről behozott gépeket.

Egyre jobban jó döntésnek vélem Dezső rendberakását,legalább nem vettem zsákbamacskát újabb hitelből.

Igaz nem erős,de Ferinél van 2.0DTl moci még vagy 2.2DTi ;) Bár az A Omi 2.3TD-je lenne a legjobb,full mechanikus még és egy szép nagy csigával érdekes kis járgányt lehetne faragni,nem beszélve arról,hogy olyat még senki nem csinált itthon. :(

de nem TDCI hanem TDDI

Link to comment
Megosztás:

akkor adsz nekem is?

Ezt majd megbeszéljük,nem fórumra való téma!

Egyébként nem akarták a postán kifizetni.

A lakcímkártyán 14/A szerepel,de a postai sz@ron csak az volt,hogy 14.

Ezt ellenőrizniük kell stb stb

Én tehetek róla,hogy a kézbesítő hanyag és nem írja rá?

Oda adtam apám lakcímkártyáját is,de az nem érdekelte őket.

Hány okmány kell,hogy azonosítsd magad???

10perc sz@rakodás után megmondtam a nőnek,hogy ha nem fizetik ki rátöröm az üvegpultot! ;) Arról nem is beszélve,hogy úgy beszélt velem,mintha valami csalást akarnék elkövetni. :(

Azonnal kihívatta a fönökét,aki aláírta,hogy vállalja a felelőséget és kifizetésre került a pénz.

Rühellem ezt az országot! :)

Link to comment
Megosztás:

Azonnal kihívatta a fönökét,aki aláírta,hogy vállalja a felelőséget és kifizetésre került a pénz.

Rühellem ezt az országot! ;)

Hungarian ügyintézés Rlz.........Majd ha új lakást akarsz 1X venni, és ki akarod aknázni hozzá a szoc.polt, rájössz micsoda xarságok vannak, és főleg milyen f@x@rági hozzánemértő hülje ügyintézők is......Ez csak igazán a remek móka..... :(

Link to comment
Megosztás:

Hungarian ügyintézés Rlz.........Majd ha új lakást akarsz 1X venni, és ki akarod aknázni hozzá a szoc.polt, rájössz micsoda xarságok vannak, és főleg milyen f@x@rági hozzánemértő hülje ügyintézők is......Ez csak igazán a remek móka..... :(

Egyre jobban tele a tököm ezzel,hogy itt semmi nem müködik zökkenőmentesen! ;)

Szerinted ha nem tépem a pofám a biztosítónál mikor lett volna pénz?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.