Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Dini!Szépen kérlek!Olvasd el legalább egyszer,amit írsz!Lassan kódfejtő kell a hozzászólásaidhoz! ;)

Nem b@szogatásból,csak annyirszor szóltam már és most is szépen kérlek! :(

Ezt is csak te teszed szov á :) Sebaj. tölled nem veszem rossz néven. Majd irok valami számitogép progit ami megfejti hogy mit is akartam irni. Te fogod majd tesztelni :(

Link to comment
Megosztás:

Vezettem Cegléden én is D5-ös S80-ast: nagyon király gép az tutter, de amikor mondták az árát, hát leesett az állam: 18millió meg némi apró...

Hát akkor valszeg valami AWD tesztelhetél summum felszerelés. ehez képes a miénk apropénz volt :(

Link to comment
Megosztás:

Ezt is csak te teszed szov á ;) Sebaj. tölled nem veszem rossz néven. Majd irok valami számitogép progit ami megfejti hogy mit is akartam irni. Te fogod majd tesztelni :)

Ha megnézed,most is tele van hibával...igen én teszem szóvá,mert nem hiszem el,hogy nincs 10mp-ed mielőtt elküdöd a hsz-t a fórumra,hogy átolvasd.Tudom,hogy laptop bill és könnyű mellé ütni,de akkor is.Mindegy,nem akarok ebből vitát,én csak szépen szóltam...megint vagy ötödjére :(

Link to comment
Megosztás:

Ha megnézed,most is tele van hibával...igen én teszem szóvá,mert nem hiszem el,hogy nincs 10mp-ed mielőtt elküdöd a hsz-t a fórumra,hogy átolvasd.Tudom,hogy laptop bill és könnyű mellé ütni,de akkor is.Mindegy,nem akarok ebből vitát,én csak szépen szóltam...megint vagy ötödjére :(

Tessék visszaadni a másik lapátját, aztán szépen játszani, mert én veszem el! ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.