Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Amúgy ma egy C Corsás kalapos embert felettébb kellemetlen helyzetbe sikerült hozni főleg önhibáshülyeségéből adódóan.

Irány, a Ceglédi út és a körút kereszteződése, ott is a lámpa a buszmegálló irányába.Elindulok a sorban, erre ez a vadmajom húzza ki rám a kormányt a belsőből, mert nem volt neki elég széles a sáv.Én is adtam némi gázt, de hát a Veki csak nem 1.2s, és odaraktam az autóm orrát kicsit a felezőre, hogy kapjon már észbe.Nem kapott, hanem próbált volna még gázt adni abban az enyhén jobbos kisívű kanyarban, aminek az lett az eredménye, hogy kipörgött a kerék, majd keresztbe húzta az egész autót.Gondolom hirtelen lett tapadása.A tükörben még láttam, hogy próbálja visszahozni a gépet, de aztán sokan értek mellém, és a tükörben sem látszott semmi.Valszeg nem csúszott neki senkinek.

Szóval igazán remek.De hogy lehet v.ki ennyire vidéki?Mijarákért nem elég neki a saját sávja?V. egyáltalán mit hitt a kis 1.2-s gépével?Hogy büntetni tud?Vagy hol majd jól letolja az én 1430kg-os verdámat?Idiót@. :(

Meg főleg nem értem azt, hogy miért nem volt neki elég a kanyarodósávval balra a Shell kút felé az út. ;)

Link to comment
Megosztás:

Volt egx kis "élményem" a jéggel ma. Megálltam egy átlagos kiskőrösi utcában (takarítás, sózás nulla=jégtakaró ezerrel) a suli egyik épületénél. Délben akarok elindulni - csak forog a kerék a jégen! faxa... Hiáéba indultam kettesben, a nagykönyv szerint, tettem alá friss havat, fadarabot, jégoldót, törlőrongyot - semmi. Mögém meg fél méternyire beállt valami idióta, az autó csúszott hátrafelé. Szép kis helyzet. Még jó, hogy tanítok fiúosztályt is: bementem és kihívtam néhányat, akik seperc alatt kitolták az Astrát. :(

Link to comment
Megosztás:

Ma végre eljutottam Dezsővel a futóműveshez az Ady Endrére!

4000Ft és fél óra duma,eszmecsere autószerelésről/buzulásról! :(

Egy fehér OT-s pözsójuk van,iszonyat szép állapotban!

Ismerik Feri C20XE corsáját,bár állítólag cegléden van egy srác egy 3-as golffal,1.9tádé,ami 450Nm-t tud,a lóerőre nem emléxem.Az is iszonyat lehet azért!

A futómű rendben van, 1,5°-os összetartása volt,ahhoz képest mit kapott és mennyi mindent cseréltünk jól állt.

Megbírkoztak a bal oldali összekötővel,rendessen be volt gyógyúlva! ;)

A GSi rugókat rögtön kiszúrták,a motortéren pedig ők is meglepődtek milyen tiszta.

Ma hívtak a biztosítótól is,kifizetésre kerül a pénzem,de csak a postán keresztül,jóesetben két ünnep között megkapom.

A számlaszámom nem volt hivatalosan elfaxolva,ezért oda nem küldhetik.Kézzel volt ráírva az egyik papírra,de az úgy nem megfelelő!

Mondtam a csajnak,ha nem jön a lové meg a két ünnep között,megint hivni fogom! :)

Aztán hívtak ma LG magyarországtól is,hogy a múltkori garis javítással,hogy vagyok megelégedve.Kiderült,hogy minden 10EFt feletti LG termékre vonatkozik mostmár a helyszíni gari,ezek után megnézem érdemes-e LG-t venni,mert nekem baromi szimpatikus volt ez a hozzáállás!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.