Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Tegnap este legszebb pillanata az volt amikor Johnny a "Dezsővel" ment egy teszt kört és utánna kiszállt... végre fülig érő mosolyt láttam az arcán...nekem ennyi bőven elég. Örülök, hogy ilyen barátaim vannak és büszke vagyok, hogy tagja lehetek ennek a csapatnak.

Link to comment
Megosztás:

Kecskemét-Kiskőrös 70 perc.takarítás sehol, igazi kalandtúra volt.azé' előzni is muszáj volt, mer' némely nép 30km/h-val nyomult.Az meg kisit költői túlzás.Amúgy 50-55km/h biztonságosan tartható volt, hála az 1430kg-nak, meg az új téligumáknak.Nagyon szépen muzsikáltak a hóban/latyakban, valamint az ABS & TC is tette a dolgát.Előbbire csak azért volt szükség, hogy teszteljem, de erősen csúszós úton is szépen egyenesben tartotta az autót, nem indult meg keresztbe az úton.

Johnny, öröm és boldogság. :( No meg ugye most már extrás a gép! :) :( ;)

Link to comment
Megosztás:

Johnny, öröm és boldogság. ;) No meg ugye most már extrás a gép! :( :( :)

Nem kell az embernek nő,pia,meg ilyen hülyeségek...autó kell! ;)

Szépen ment ma,igazi élmény a futómű!!!

Azt eldöntöttem Losi,hogy ha a hátsót is szétkapjuk nem fogok spórolni,minden szilentet,gátlókat cserélünk!Megéri!

Ma délután van pár dolog amit megcsinálok majd:

-váltóolaj visszatöltés/pótlás

-müszerfal ledjeinek megigazítása

-kormányközép belövése(nem pont oda raktam vissza a kormányt,ahol lennie kéne)

Link to comment
Megosztás:

Egyébként igazad lett Papa!

Kib@szottul rühellem az olyan pöcsöket,akik élvezik,hogy csúszik az út! :(

Pár méterre mögöttem jön sík jeges úton,hiába villogsz neki féklámpával,fel se fogja mi van!

Nem tudom,hogy ennyire bíznak a téligumikban és magukban,vagy csak szimplán ennyire idióták!

Az biztos,hogy az ilyen barmokat a dunábalőném! ;)

Link to comment
Megosztás:

Egyébként igazad lett Papa!

Kib@szottul rühellem az olyan pöcsöket,akik élvezik,hogy csúszik az út! :(

Pár méterre mögöttem jön sík jeges úton,hiába villogsz neki féklámpával,fel se fogja mi van!

Nem tudom,hogy ennyire bíznak a téligumikban és magukban,vagy csak szimplán ennyire idióták!

Az biztos,hogy az ilyen barmokat a dunábalőném! ;)

Ettől már csak az a jobb, amikor egy szép forgalmas kereszteződésben ráadásnak kinyomják a forgalomirányító lámpákat. Na akkor aztán van ereszdelahajam!

Szerintetek a bömszli BMV-nek, vagy inkább az IFA-nak van elsőbbsége??? :) :(

Majdnem belém jöttek az aluljárónál..

Link to comment
Megosztás:

Egyébként igazad lett Papa!

Kib@szottul rühellem az olyan pöcsöket,akik élvezik,hogy csúszik az út! :(

Pár méterre mögöttem jön sík jeges úton,hiába villogsz neki féklámpával,fel se fogja mi van!

Nem tudom,hogy ennyire bíznak a téligumikban és magukban,vagy csak szimplán ennyire idióták!

Az biztos,hogy az ilyen barmokat a dunábalőném! ;)

Csak addig mennek ilyen magabiztosan, míg el nem dobják a vasat.Utána majd eszelnek kicsit.

Amúgy építettünk hócsávót a csajokkal.Elég nehéz volt, mert nem akart nagyon tapadni a hó, de sikerült.Közben meg néztük a quaddal pörgő egyedeket.Jól nyomták nagyon, és ami a lényeg, hogy nem veszélyeztettek senkit az égvilágon.

Nemsemmi dög ez a Polaris nevű quad.Asszem amerikai munkaquad, de a 4X4 miatt disznó módon lehetett vele gépészkedni.

Link to comment
Megosztás:

Amúgy leadtam én is a Vekit mszv.-ra.Elvileg 11-re mehetek érte, aztán ezzel sem kell foglalkoznom 2 évig.

Jelentem, a műszakim 2 évig még érvényes.Egyedül a kézifék volt nyűgös, de azt a tavasszal amúgy is szét akartam szedni, aztán belenézni, meg kicserélni amit kell.

Úgyhogy most öröm és boldogság.Erre az évre be is fejeztem az autóra költést egyelőre.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.