Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

No haza értünk!

Dezső már a garázsban pihen! :(

Holnap még pár apróságot megigazitok(kormányközép és hasonlók),de amúgy rendben van.Ülésfütés szépen müxik! :(

Eldöntöttem,hogy nem holnap megyek misére,hanem karácsonykor fogok elmenni és majd akkor elbeszélgetek én azzal a keresztre feszített pasassal,hogy akkor hogy is volt ez az év vége?! ;)

Nagyon köszönöm mégegyszer Udi,Losi,Bazsi,Morgó segítségét és a többieknek is.Nem tudom soha meghálálni ezt nektek! :)

Link to comment
Megosztás:

Nagyon fajin ez a havzás... :D

Lehet csapatni.... :( (persze csak ésszel, ahol nincs senki, meg semmi) :D

Monjuk, sajnos a város tele van balf@sz söfőrrel... ahol le van takarítva rendesen az út, ott sem nagyon mennek 30-nál többel... ;) arról nem is beszélve, hogy kis lőrésen tekintgetnek ki az abalakon, mert annyi eszük nincs, hogy letakarítsák a havat az autóról! ;)

Gyülölöm a havazást és a csuszós utat! :(

Nem magamtól félek,hanem a sok idiótától,90-nel mennek a 44-esen éjjel,10m-re a seggemben jön stb stb.

Udival mi 60-70-nel jöttünk be,de még így is volt olyan jégbordás rész,ahol usztak az astrák ide-oda!Életveszély!

Arról nem is beszélve,hogy egy sozó,vagy tolólapos autót nem láttam sehol!No comment!Magyarország! :)

Link to comment
Megosztás:

Tényleg nagyon jó kis csapat vagytok! :(

Sokszor gondolom, hogy kis hazánkban (M.ország) szinte csak önző bunkók vannak, de ti rácáfoltok erre.

Vagy valahogy számonkéritek majd rajta? kapálás a kertben, gazalás, vízhordás? ;)

Én még most sem hiszem el,hogy vannak ilyen barátaim!Az ember hozzászokik ahhoz,hogy egyedül van,senkire nem számíthat,de ez mindennél jobban esik,amikor ennyi sz@rság éri az embert!

Számonkérhetik rajtam,bármikor hívhatnak megyek!Ez a minimum!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok URAK!!!! :( GRATULÁLNI tudok nektek(mind a 3 "kecskeméti-debreceni-budapesti"klubnak) az összetartásért

és amit tesztek a barátságért.Csak 2 hónapja jövök mindennap fel a fórumba, de ez szemet szúúrt.Tiszta HAPPY!! ;) :) ;)

Azt hiszem erről szól az igazi klubozás,nem másról! :(

Link to comment
Megosztás:

:(

Királyság!

Örülök, hogy végre sikerült megvalósítani tervezett dolgokat!

Ma megnézte a festő srác is.

70E lesz full polirral együtt,azt mondta ha jól van kikeverve a szín hozzá,rá sem fogok ismerni,olyan lesz.

A bordóból iszonyat mit ki lehet hozni polirral!

Link to comment
Megosztás:

Zsolesz köszi.

CorsIKa, ha caravánom lenn akkor felkínálnám megvételre.

J0hnny-éknak gratula a gyorsasághoz.

... és jönnél venni 2.0 caravan-t. :(

Lehet,hogy járok majd arra felétek,mert ott úgy sejtem kedvezőbb árúak az autók pl.:

astra

A caravan, amit említettem, ettől olcsóbb, igaz, nem 99-es, viszont jobban felszerelt.

Link to comment
Megosztás:

ja, akárcsak az egypólusú gyertyák. Ott is ha azt nézzük, 1000 darabnál már van vagy 50 deka a megspórolt fém. :(

nagyobbat spóroltak a gyártás lengyelekhez való áthelyezésvel.

Esetleg írhatnál a GM-nek, hogy a gumicsíkok elhagyása nem is annyira jó ötlet, sőt költségnövelő tényező ;) :)

Link to comment
Megosztás:

No haza értünk!

Dezső már a garázsban pihen! :(

Nagyon köszönöm mégegyszer Udi,Losi,Bazsi,Morgó segítségét és a többieknek is.Nem tudom soha meghálálni ezt nektek! ;)

Na akkor királyságos.Bár a meló oroszlánrészét Udi és Bazsi csinálta hála a lakatos embernek.A többi meló ahhoz képest csak segédmunka volt! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.