Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Majd ma talán!Még a müszerfal van hátra!

Az meg a szakemberek dolga! ;) Én lelkesen toltam összefelé a többi sallanagot, és bevallom őszintén még szívesen maradtam volna mert álmos az nem voltam de könyen vagyok, mert szabin voltam.Ettől függetlenül jót aludtam.

Tegnap este azért volt némi "kaland".A Cifra palotánál álltam másodmagammal a lámpánál.A belsőben egy Skoda Fábia.Zöld, szépen ésszel elindulunk.Erre látom, hogy a mögöttem jövőt éppen előzi JOBBRÓL!! egy villogó/nyávogó rendőrautó.Gyorsan index jobbra, hogy szabályosan balról, tehát köztem és a Skodás között el tudjon menni.Húzódok ki, erre csak jön a szerv, de jobbról banyek.Na akkor kormány balra tép, mert kül. erősen úgy festett a dolog, hogy palánkra fogom szorítani a baromarcú rendőrét.A Skodás is fékezett, hogy én elférjek.Igazán remek produkció volt ez rendőreinktől.Mondhatni szabálytalan, és főleg érthetetlen........ :(

Link to comment
Megosztás:

Nagyon fajin ez a havzás... :(

Lehet csapatni.... :( (persze csak ésszel, ahol nincs senki, meg semmi) ;)

Monjuk, sajnos a város tele van balf@sz söfőrrel... ahol le van takarítva rendesen az út, ott sem nagyon mennek 30-nál többel... ;) arról nem is beszélve, hogy kis lőrésen tekintgetnek ki az abalakon, mert annyi eszük nincs, hogy letakarítsák a havat az autóról! :)

Link to comment
Megosztás:

Skacok! Miért rakjátok fel a lámpákat, indexeket, stb. festés előtt?? :(

Ez a havazás baromi jó! Igaz, ennek köszönhetően ma mégsem ültem motorra... most az azért egy kicsit necces lett volna! ;)

De kétségtelenül baromi sok láma van az utakon... viszont cseszett jókat lehet pörögni! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.