Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Tök jó, hogy ilyen barátaid vannak, Johnny! (mármint, hogy ennyit segítenek) .

Én mindig azt hiszem,hogy ilyen nincs,egyedül vagyok,de tényleg ilyenkor derül ki,amikor sz@rban vagyok,hogy ki is az igazi barát!Ők húznak most is az asztal fölé,mert különben eléggé magam alá zuhantam volna! :(

Link to comment
Megosztás:

jut eszembe:

tegnap volt a sternTV-ban a taxisöfőr aki fuvarozta a Sumit.

nem volt náluk elegendő apró ezért utólag fizetett...

mikor megérkeztek megkérdezte a feleségét tud-e adni pénzt a taxira?

nem tudott, kiszálltak fölszaladt a repülőre, de ott se volt elég, taxisofőr (Yizmil vagy mi) csak csodálkozott, hogy repülőből visszaszalad és mondja, bocsi most nem tud fizetni de majd rendezik (rendezte a szlát tényleg).

említette még, hogy tényleg nagyon gyorsan mentek, és egyébként semmi félelmetes nem volt a tempóban, tulajdonképpen nem is gondolta volna, h az autója ilyen kanyarvételekre, előzésekre is alkalmas, hogy így is lehet használni a váltót

egyébként egy az autó egy Opel Vivaro volt

Link to comment
Megosztás:

Most vonatkoztassunk el Schumitól.

Látott már valaki is közülünk akármelyik médiában hasonló ismertségű embert akárcsak pénztárcával is?

Az ilyen kvalitású emberek szerintem már készpénz nélkül is elboldogulnak.

Kár, hogy mi nem tartozunk abba a körbe.

Link to comment
Megosztás:

Én mindig azt hiszem mindig,hogy ilyen nincs,egyedül vagyok,de tényleg ilyenkor derül ki,amikor sz@rban vagyok,hogy ki is az igazi barát!Ők húznak most is az asztal fölé,mert különben eléggé magam alá zuhantam volna! :)

Magadba, meg a lónak a véreres fđ#&@t........ :( ;) :( ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.