Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Nem régen értem haza Bazsitól!Udi,Bazsi és én agyaltunk! :(

Ülések kint,ajtók szétszedve,lassan már tényleg nincs benne semmi...de bent van az irmscher kábelkötege,mármint az ami nekem kell belőle.Udi kiválogatta ma,hogy mi kell és csak azt raktuk be.Köszönet Udi! ;)

Lesz ülésfűtés,elektromos türkrök(füthető,mozgatható),eablak és kp zár.Már tényleg csak a klíma hiányzik! ;)

Én állat meg másikat akartam,mert ebben nincs benne semmi extra felszerelés! :) Irmscher D! :(

Pénteken megyünk és elvileg a kötegelés után mehet a helyére a müszerfal és a többi kacat.

Alkulnak látom a dolgok :D

Link to comment
Megosztás:

Nem régen értem haza Bazsitól!Udi,Bazsi és én agyaltunk! :(

Ülések kint,ajtók szétszedve,lassan már tényleg nincs benne semmi...de bent van az irmscher kábelkötege,mármint az ami nekem kell belőle.Udi kiválogatta ma,hogy mi kell és csak azt raktuk be.Köszönet Udi! ;)

Lesz ülésfűtés,elektromos türkrök(füthető,mozgatható),eablak és kp zár.Már tényleg csak a klíma hiányzik! ;)

Én állat meg másikat akartam,mert ebben nincs benne semmi extra felszerelés! :) Irmscher D! :(

Pénteken megyünk és elvileg a kötegelés után mehet a helyére a müszerfal és a többi kacat.

Na Gratula. És lehet venni üllésfütéshez cuccot? Mert anno astra G hez lattam valahol gyári olyan lapot amit be kell rakniaz ülés be.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,nektek mi a véleményetek mennyiért tudnám eladni a Corsát a baleset után?képek

Ilyenkor előtörnek az emlékek. Szerencsétek volt. Őszinte leszek én mit csinálnék. amit sajnos akkor nem csináltam amikor hasonlo volt a helyzetem. Behoznek egy ugyanilyne autót kintről.

Link to comment
Megosztás:

én kérek egy flakon tisztítót tarcsiba, talán át is tudok menni holnap, ha nem kell túl maradni, úgy mint eddig mindennap

Sziszi jelezte, hogy neki kellene 1 flakonnal!

A kocsiban van, ha kell bármikor oda tudom adni.

Az ára továbbra is 500 péz'.

Bazsit meg majd akkor holnap megkérdezzük. Vagy esetleg J0hnny akar neki venni munkadíjba?

Link to comment
Megosztás:

Pappa!Ne vigyünk mattfekete festéket?Csak jobban nézne ki az eleje vele mint a jelenlegi dekorral.......

Nem szabad átfújni semmivel,mert csak a festő srácot szívatjuk meg vele.Marad így,csak az első kerékjárati dobokat kell a helyére rakni majd,hogy ne verje tele sárral.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.