Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Akárcsak a Second Edition telefonja! :)

Node viccen kívül: hajrá srácok, a régi pompában szeretném látni Dezsőt, mint az ország egyik legjobb állapotú traktorja!

A telóm kész,holnap meglesz.

Mint kiderült,nem a gyártó hibája,hanem a tetves vodafoné,mert a saját sw-ük van a telóban és amiatt ment tönkre,vagyis sw hiba!Gratulálok a voda programozóinak,hogy szétcseszik a gyári sw-t! ;)

A traktor készülőben,talán kezdem látni az alagút végét! :(

Udi,Losi,Bazsi és Morgó segítségét sosem fogom tudni meghálálni,örök adósuk leszek! :(

Link to comment
Megosztás:

Losi!

Uncsitesóm felhívott,hogy nem tudok-e metabondot néki az Omiba!Hol vetted multkor?

A Gáspárral szemben van egy autósbolt.Joe, és Valkai mester is onnan vette ami kellett nekik.Meg sztem majd hamarosan nekem is kell venni utántöltés céljából.......

Mondjuk még nem írta ki a BC, hogy Oelmangel.... :(

Ma reggel pedig úúgy elaludtam, mint a xar.9 év alatt 1X sem fordult elő velem.Most összeségében nem vok túl boldog........ :S

Link to comment
Megosztás:

Remélem holnap jelentős előrehaladás lesz, 14-22 óráig fogok "agyalni". :D

Akkor ma este kész is lesz? :D

Én felhúztam a kakast csörgőre... :D

3 hét szabi után nem illett volna elkésnem.... :D

Alig találtam ide.... :( ;) :)

Amilyen messze is lax a melóhelytől! :( Én meg asszem RACE időt döntöttem a munkába beérésnél....... ;)

Link to comment
Megosztás:

Én ezért szoktam linuxon netezni. Hacsak valaki fel nem nyomja a gépemet, biztonsagban van a cucc mindenféle ártó jószág ellen :)

Én most tervezem, hogy újra kellene pakolni a gépem, és netezésre valamelyik linuxot kellene felrakni.

Csak a környéken nem tudok olyat aki pc-n ilyet használna.

Szal ha valaki tud segíteni az ne fogja vissza magát.

U.i.: alig tudok aludni,annyira raknám már össze Dezsőt :(

Még jó, hogy nem azt írtad, hogy szeretnél már beleülni Dezsőbe. :( ;) (félreértenék)

De arra miselátogatásra én is kíváncsi leszek.

Link to comment
Megosztás:

A Gáspárral szemben van egy autósbolt.Joe, és Valkai mester is onnan vette ami kellett nekik.

Multkor bementem és nem kaptam ott metabondot.

Mondta a csoka, hogy forgalmazza, de 10w40 nem volt amit venni akartunk havernak.

1-2 nap mulva jott volna csak meg.

Link to comment
Megosztás:

Nem régen értem haza Bazsitól!Udi,Bazsi és én agyaltunk! :(

Ülések kint,ajtók szétszedve,lassan már tényleg nincs benne semmi...de bent van az irmscher kábelkötege,mármint az ami nekem kell belőle.Udi kiválogatta ma,hogy mi kell és csak azt raktuk be.Köszönet Udi! ;)

Lesz ülésfűtés,elektromos türkrök(füthető,mozgatható),eablak és kp zár.Már tényleg csak a klíma hiányzik! ;)

Én állat meg másikat akartam,mert ebben nincs benne semmi extra felszerelés! :) Irmscher D! :(

Pénteken megyünk és elvileg a kötegelés után mehet a helyére a müszerfal és a többi kacat.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.