Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Sajna Bazsi fáradt volt pedig előttünk volt az egész éjszaka.... :( Bármi is lesz vasárnap gurulnia kell a Dezsőnek, szeretném látni Johnnyt a misén. :)

Ma reggel fater kikeveri a színt és délelőtt beszélünk a helyi festőkkel, hogy ki tudná elvállalni tegnapra... ;)

Link to comment
Megosztás:

Meg Debrecenben, meg Gödöllőn, meg Hatvanban, meg Fehérváron, Miskolcról, Szolnokról, Nyíregyházáról, Karcagról, Püspökladányról és természetesen Budapestről már nem is beszélve! :) Hú, kihagytam esetleg valamit? Nem, asszem ennyi. ;)

Ó, a fene! Túrkeve!!!!!

Országos SS hálózat! ;) :( :(

Link to comment
Megosztás:

Ó, erről tudnék beszélni! :(

Tudod mit? Beszélek is! :( Miskolcon voltam, és jövetben beugrottam Tiszafüredre, egy barátomat meglátogatni. Szó szót követett, és mondta, hogy el kellene jutnia Karcagra. Semmi gond, Túrkeve felé útbaejtem Karcagot, és elviszem. Tiszaörsnél már kezdtem éhes lenni. Vannak ott ismerősök, de gondoltam Karcagig csak kibírom. Kunmadaras. Gondolatok ugyanazok. Ám Berekfürdő előtt már nem bírtam tovább, és megkérdezem a srácot:

-Nem vagy éhes?

-De.

No, se szó, se beszéd, index balra ki, bemegyünk a faluba. Fordulok erre, fordulok arra, a srác nem kérdez semmit. Ám amikor a falu szélén vagyunk, és megállunk, csak les, mert sehol semmi. De még mindíg nem szól. Csengetek, Kijön volt osztálytársam anyukája. Bemegyünk, beszélgetünk, előkerül Feri is, majd negyed óra múlva rákérdezek, hogy mik ezek a finom illatok?

-Ó, töltött káposztát főztem, kértek?

Haver iszonyatosan elkezdett röhögni, Feri és az anyukája nem értette a dolgot. Gyorsan kitaláltam valami kamu dumát, amin a cimbi mégjobban röhögött, de helyeselt, hogy tényleg az olyan vicces. Aztán még egy kicsit dumáltunk, majd elköszöntünk. Kb egy óra alatt láttam rég nem látott komám, tele ettem magam, és még jól is szórakoztam. ;)

De ezt országszerte el tudnám játszani. :)

Link to comment
Megosztás:

Ó, erről tudnék beszélni! :)

De ezt országszerte el tudnám játszani. ;)

Akkor igaz a korábbi titulusod: Csavargó........... :(

Ebként érdekes, hogy kipróbáltam az Udi álltal ajánlott Norton Antivírus izét.Letöltöttem a gépre az ingyenes verziót , és a jelek szerint elcsípte a gonosz MSN vírust.Meg még egy rakás Trójai vírust is, egy eldugott meghajtóban.Most is éppen fut, egy frissítés után.Biztos ami biztos.Viszont fut ugyanezen cég antispy cucca is, és az is kotorássza elő a dolgokat.

Pedig eddig azt gondoltam, hogy a Spyboot, és a NOD mindenre megoldás...... :(

Link to comment
Megosztás:

Ez jó! :(

Neked kellene elnöknek lenni, minden szekcióban otthon vagy. :)

Ugyan már! ;) Én elnök? Magamról sem tudok gondoskodni! :( Nomeg semmi ambícióm hozzá. Most is csak úgy vagyok vezetőségi tag, hogy nyáron nem volt ki a létszám az újraalakuláshoz, én meg úgy gondoltam, hogyha senki más nem megy, akkor nincs klub (mármint papírügyileg). Már vagy két hónapja azon töröm a fejem, hogy ki kéne lépnem a vezérek közzül, mert nincs ott semmi helyem. A moderátorkodás az oké, de semmi több. Vagy ha a létszám még számít, akkor maradjon ott a nevem, és annyi.

Akkor igaz a korábbi titulusod: Csavargó........... ;)

Hidd el, nem véletlenül írtam én azt akkoriban oda. Csak most 'belerondított' ez az Egyesületi képviselő, Debrecen felírat. :D

Link to comment
Megosztás:

azt hiszem, nekem is be kell szereznem egy jobbféle irtókát, biztos, ami biztos

múltkor pl. nem működöttt az egét, pedig látszott, hogy kap áramot (világított) és jól volt bedugva...

Én ezért szoktam linuxon netezni. Hacsak valaki fel nem nyomja a gépemet, biztonsagban van a cucc mindenféle ártó jószág ellen :(

No flame, no war ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.