Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

:(

Joee!

Ha meg akarod nézni a felnit, akkor dobtam fel képet... ITT...

Így már begrott mről van szó :(

Beszéltünk itthon róla, asszony nem igen örült az ötletnek :)

Szerinte a lakásra jobben kell a pénz, mint ilyesmire. (részben igaza is van)

Azért még agyalok, hátha valahogy meg tudom venni ;)

Link to comment
Megosztás:

Udi és Bazsi nem tudtak ma nyugodni...

DSCF5473.JPG

A többi kép magáért beszél!Szétkapták,mint zsebórát! :( Bazsi kikötötte,ha már kint van minden,bekábelezi az kp zárat és az elektromos ablakot is!

Losi,ha ez gurul köv hétvégén egyben én elmegyek templomba esküszöm... ;)

Link to comment
Megosztás:

Láttad a képeket papa?Gyakorlatilag nincs benne már semmi! :( Iszonyat meló lesz és nincs rá időm hétközben!!!Áááááá!Őrítő! ;)

S, akko' mivanakko'?? :) Én pl. holnap mejek.A szükséges engedélyek már megvannak....

Találtam egy jó képet.........

071203_071204_szvarkamion_11.jpg

Meg még1t:

071203_071204_szvarkamion_12.jpg

Link to comment
Megosztás:

Gyarapodott a gyűjtemény?Sok meló lesz vele?

Igen, megalakult a triumvirátus. :( Amúgy ezzel lesz a legkevesebb meló. Lehet, hogy már két hét múlva gurul is. Ez csak ilyen hírtelenautó. Gyors lakatolás, a motor induljon be, hírtelenfény, és már jó is. ;) Ezzel nincs semmilyen cél, talán a melósautóm lesz. Papírjait elintézem, és hivatalosan brummog.

Link to comment
Megosztás:

Igen.Inkább 15'be nevezek be jövőre.Olcsóbb.Megpróbálok csak annyit költeni a verdára, amit kér.Egy fillérrel sem többet.

Csak azért ne add el !

szerintem van normális áron 16-os is....(én már kaptam elfogadható ajánlatot 205/50 R 16-ra.)... :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.