Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Megoldás DAS!

Ők sem hülyék, ha kötsz velük szerződést akkor az kb: 2 hónap múlva lép életbe, azért, hogy ne az ilyen ügyek miatt köss velük szerződést. És ha szerződsz velük az minimum 3 év tagságot jelent.

Ügyvéddel, kaszával, kapával kell fenyegetőzni jelen esetben a biztosítónál.

Olyan nincs, hogy nem fizet a vétlennek. Valamilyen biztosításra ki kell csengetni a lét. Az persze már más kérdés hogy mennyi idő alatt.

Link to comment
Megosztás:

Ügyvéddel, kaszával, kapával kell fenyegetőzni jelen esetben a biztosítónál.

Olyan nincs, hogy nem fizet a vétlennek. Valamilyen biztosításra ki kell csengetni a lét. Az persze már más kérdés hogy mennyi idő alatt.

Én is az ügyvédet javasoltam.Más nem lesz.Mindenesetre tetű dolognak artom amit a biztosító művel.Újabb dolog ami lehúzás kategóriába tartozik........ :( ;) :)

Link to comment
Megosztás:

Hamarosan itt a Karácsony.... :(

Mit kell tenni egy férfinak, hogy a nő kegyeit elnyerje?

törődni vele;

bízni benne;

terveket szőni;

ölelgetni;

babusgatni;

kiszolgálni;

masszírozni;

telefonálni;

meglepni;

megérteni;

elfogadni;

levelezni;

nyugtatni;

megvédeni;

szerenádozni;

ölni érte;

halni érte,

lopni érte;

egyenrangúnak tekinteni;

ígérni;

időben megjelenni;

elkötelezettnek lenni;

könyörögni;

meghallgatni;

fizetni;

borravalót adni;

visszajönni;

ülőkét visszahajtani;

hazudni;

igazat mondani;

elvinni;

hazakísérni;

szentnek lenni;

vaknak lenni;

eredetinek lenni

És egy nőnek?

Csak le kell vetkőzni.....

Link to comment
Megosztás:

És egy nőnek?

Csak le kell vetkőzni.....

ez jó volt, iylyenkor jó nőnek lenni, de hát ennyit megérdemlünk, a nők úgyis hátrányos helyzetűek, kevesebb pénzért dolgoznak, többet várnak el tőlük, munkahelyen ha van gyereke az a baj, ha nincs, akkor meg lesz, és az a baj, és a pasik igen gyakran cserbenhagyják őket. (a jelenlévők mindig kivételek-mielőtt megszólnátok ezért) szóval ennyi igazán kijár a nőknek... szerintem

Link to comment
Megosztás:

Na J0hnny alakul ez.Reméljük mielőbb összeáll már. Így a kocsid nélkül nagyon szerencsétlen ember benyomásád kelted. (ne haragudj a megfogalmazásért)

Ezek szerint a testkábel probléma is megoldódott?

A 4-2-1-es képek pedig mintha valami vectrából lennének ismerősek. Vagy a Dezső lesz tuningolva? ;) :(

Link to comment
Megosztás:

Ha jártok a citroen szalon környékén akkor óvatosan közelítsétek meg a vasúti átjárót a város felé. A sáv belső oldalán rögtön a sínek után, van egy bazi nagy kátyú. Valamelyik nap esőben, sötétben belementem, és a kartervédő koppant az aszfalton olyan mély az a szar.

Link to comment
Megosztás:

Ha jártok a citroen szalon környékén akkor óvatosan közelítsétek meg a vasúti átjárót a város felé. A sáv belső oldalán rögtön a sínek után, van egy bazi nagy kátyú. Valamelyik nap esőben, sötétben belementem, és a kartervédő koppant az aszfalton olyan mély az a szar.

Ültetés nélkül is durván koppan a futómű........hogy csinálna magának kistestvért aki így hagyta...... :( ;)

Udi meg emiatt késett..

646745_bal08.jpg

Link to comment
Megosztás:

Hogy a bánatban törte el a fát 2 méter magasan?

A cikk szerint a Fordot egy 20 éves lány vezette, aki belehalt a dologba.Lakott területen belül, nagy sebességgel előzött egy másik verdát, aztán elvesztette az uralmát a szekér felett, és ez lett a vége.Mellette utazott egy 16 éves srác.Ő életben maradt, de súlyosan sérült.

Link to comment
Megosztás:

Testkábel probléma ma lesz megoldva, szét kell szedni a kábelköteget és jó alaposan át kell vizsgálni lehet, hogy több kábel is összeolvadt. Remélem sikerül szerezni csapágyat akkor már gurulni fog és akár mehet a festőhöz Kkfházára aki csütörtökre meg is csinálná...de ezt még a mai napon egyeztetni kell. :(

Link to comment
Megosztás:

Testkábel probléma ma lesz megoldva, szét kell szedni a kábelköteget és jó alaposan át kell vizsgálni lehet, hogy több kábel is összeolvadt. Remélem sikerül szerezni csapágyat akkor már gurulni fog és akár mehet a festőhöz Kkfházára aki csütörtökre meg is csinálná...de ezt még a mai napon egyeztetni kell. ;)

Nem tudom sikerólt-e boltot kinyittatni, Valkai mester megpróbált kettőt, de csak az egyiket sikerülne és azt is csak délután :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.