Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Az egyik Cartárs írt nekem 1 pü-t és tanácsot kérne, remélem Ti tudtok segíteni, mert én nem nagyon vágom ezt a témát. ;)

Ha valaki tud infót, akkor vagy itt irjon, vagy nekem, vagy mascona cartársnak küldjün 1 pü-t! :( THX

Íme a levél:

... szeretnék egy aprocska kérdést feltenni illetve tanácsot kérni.behányt a kocsimba a fékrásegitő és a hozzácsatlakozó vákumcsö a visszacsapó szeleppel együtt..kint borsos az ára az újnak de otthon is.bontottat nem szeretnék mert itt kint ugysem találnék merthogy 4 fajta is készült ehhez a tipushoz.megaztán nehogy behányon az is.ezért ozkodom az otthoni bontottol is. e .bay- en is néztem már ,de ami nekem kéne nincsen.otthon az uj ára :( 50000 rugo körül van faterom utánaérdeklödöt .azt szeretném megkérdezni ha fizetném a tagdijat (amit már kellett volna , fene a hülye fejemet)milyen kedvezményeket lehetne kicsikarni és egyáltalán hol ha újat szeretnék vásárolni.????ebben szeretnék tanácsot kérni.most ettöl megy a szekér meg a fék is fog csak nehezebb nyomni a pedált hazamenni se félek vele mert ugysem száguldoznék most 170 nel. :) ..a választ elöre is nagyon köszönöm..... Mascona
Link to comment
Megosztás:

... szeretnék egy aprocska kérdést feltenni illetve tanácsot kérni.behányt a kocsimba a fékrásegitő és a hozzácsatlakozó vákumcsö a visszacsapó szeleppel együtt..kint borsos az ára az újnak de otthon is.bontottat nem szeretnék mert itt kint ugysem találnék merthogy 4 fajta is készült ehhez a tipushoz.megaztán nehogy behányon az is.ezért ozkodom az otthoni bontottol is. e .bay- en is néztem már ,de ami nekem kéne nincsen.otthon az uj ára wacko.gif 50000 rugo körül van faterom utánaérdeklödöt .azt szeretném megkérdezni ha fizetném a tagdijat (amit már kellett volna , fene a hülye fejemet)milyen kedvezményeket lehetne kicsikarni és egyáltalán hol ha újat szeretnék vásárolni.????ebben szeretnék tanácsot kérni.most ettöl megy a szekér meg a fék is fog csak nehezebb nyomni a pedált hazamenni se félek vele mert ugysem száguldoznék most 170 nel. cool.gif ..a választ elöre is nagyon köszönöm..... Mascona

Már csak az a kérdés, hogy mire kell neki, mert mint tudjuk, elég sokminden jó sokmindenbe.........

Amúgy ha fizeti az 5e.ft-os tagdíjat, akkor van kedvezménye a CSergőben, és még mittoménhol.......

Közben infóra leltem ITT. Sztem egyáltalán nem kell félni a bontottól.Újat venni meg egyenesen badarság lenne.........

Link to comment
Megosztás:

Már csak az a kérdés, hogy mire kell neki, mert mint tudjuk, elég sokminden jó sokmindenbe.........

Amúgy ha fizeti az 5e.ft-os tagdíjat, akkor van kedvezménye a CSergőben, és még mittoménhol.......

Közben infóra leltem ITT. Sztem egyáltalán nem kell félni a bontottól.Újat venni meg egyenesen badarság lenne.........

Jah igen...

Azt elfelejtettem írni, hogy ASCONA C-je van :(

Link to comment
Megosztás:

Pü ment Masconának. :(

THX! :)

Udi!

Megjavult a navim... nyomtam 1 resetet és azóta műxik... ;)

EPC katalógust tudol hozni holnap? (persze ha jössz) és milyen lemezt vigyek helyette? CD v. DVD?

Jah, és ha nem nagy kérés, akkor Paja Cartársnak is kellene 1.. ;)

Joee is ígért 1-et, de valamiért nem tudja másolni... :(

Link to comment
Megosztás:

Most keveredtem gép elé. Eddig próbáltam kiheverni a nyavajámat. A doki szerint valami ráment a gyomromra. Mondjuk nálam, hányás hasmenés nem volt(inger az igen). És én hétfőre lettem rosszul, Tomi pedig már szombaton. Szal nem tartom valószínűnek, hogy egyforma bajunk lett volna.

Márk:

Nem semmi az eseted, nem is találok rá szavakat. Viszont eszembe jutott, egy régi történetem.

Hazafelé jöttünk Félegyházáról, (a régi ötösön) amikor valami koppant a bal első oldalüvegen. Kinéztem, és láttam, hogy a kretének céllövöldét játszanak légpuskával. Ha akkor lehúzott ablakkal közlekedem, ma lehet, hogy Jumurdzsák lennék.

Link to comment
Megosztás:

Pü ment Masconának. :(

szia Udi.kösz az infot de egész biztos hogy behányt a fékrásegitöben a membrán mert ha nyomom a pedált az utastérben sziszegö hang hallatszik de nagyon.az azonosito szám ami bele van ütve a dobba 3062 .a vákum csövet a szeleppel biztos ujat veszek, akár bontott dobot, vagy ha új dobot veszek .egyébként biztos csak 2000-3000huf otthon az uj szelep ára a vákumcsővel???itt kint németbe 40euro .van különbség!megprobálok egy fotot feldobni a dobrol elég alaktalan formája van.hátha könnyeb beazonositani .addig is mindent kösz.

Link to comment
Megosztás:

Már csak az a kérdés, hogy mire kell neki, mert mint tudjuk, elég sokminden jó sokmindenbe.........

Amúgy ha fizeti az 5e.ft-os tagdíjat, akkor van kedvezménye a CSergőben, és még mittoménhol.......

Közben infóra leltem ITT. Sztem egyáltalán nem kell félni a bontottól.Újat venni meg egyenesen badarság lenne.........

hello CorsaWolf ! azért egy 24 éves autó is megérdemel ám egy pár új alkatrészt ;) ne feledd nem lett volna vectra ha nincs ascona!!! :( mindent jót cartárs

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.