Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Köszönöm a segítséget!

Felhívtam őket, és kellőképpen elszomorítottak. Azt mondják, hogy B. corsa kormánya nem kompatibilis sem a vectra-val, sem az omegával, sem semelyikkel. ;) Most mitévő legyek? Pedig az ár valóban meggyőző lenne.

Elég merész gondolatok...de ha sikerül mindenképpen szeretnénk látni! :(

Természetesen ha kész lesz, és lesz érdeklődő, akkor nagyon szívesen megmutatom! Egyenlőre a tervezőasztalnál járok, és szedem össze a cuccokat hozzá. Mint a kormányt is.:'(

Link to comment
Megosztás:

akkor csináld bajuszkapcsolóval

cseréld ki az index és ablaktörlő karokat tempomat és BC vezérlősre, akkor nyersz 5 db gombot.

és ez is 10 alatt marad. kb 6-7 ezer a pár...szerintem

Te hallod!

Mondasz ám valamit! ;)

Ez eddig eszembe sem jutott, pedig nem is rossz ötlet.. Csak ciki, hogy épp a múlt héten cseréltem a bajúszkapcsolómat (2k Huft bontóban), mert nem volt jó a villantóm :(

Még emésztem kicsit, elsőre nem hangzik rosszul a dolog...

Majd időm ha lesz (ma van vége a szabimnak), akkor futok bontóba kérdezősködni!

Köszönöm az ötletet!!!

Link to comment
Megosztás:

Nnna mivan huligánok.Láttam a mitulátbátit leereszkedni a Nagytemplom tornyából! :( Nyaktörő mutatány volt.... ;) ;)

Az se semmi.. én meg az út szélén láttam ballagni. Rá is dudáltam, meg villogtam mire lelkesen integetett! :)

(Ha megint látja valaki, mondja már meg neki, hogy hozzon nekem két sokgombos bajuszkapcsolót! :( )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.