Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Komolyan az a célom hogy megépítsem 1:6 os mast a volt kicsi opelomnak! vagy robano motorsba vagy elektro ez meg kerdese

Drága barátom... nem mindegy, hogy modell, vagy makett!

A modelleken csak egy műanyag - rugalmas - borítás van...

Egy elasztikus sima burkolat. Azoknál nem nyílik sem az ajtó, sem semmi!

Azt egyben le lehet venni és kész.

Ha találsz ilyen burkot F Astraban, akkor meg tudod csinálni... ha nem... akkor van szopacs!

Amúgy nyilván az sem mindegy, hogy milyen alvázat veszel, mert ezek az alvázak sem kompatibilisek - egymás burkolataival... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Amúgy nyilván az sem mindegy, hogy milyen alvázat veszel, mert ezek az alvázak sem kompatibilisek - egymás burkolataival... :lol:

Azért ez nem akkora tragédia, kapható pl: a www.modell.hu -n rc modellek/Mugen MSX-3 és ettől lefelé olyan alváz amire csak a megfelelő pl:Wauxhall Astra (igaz ez G) kasztnit kell rá tenni a megfelelő méretben és kész.

Az igaz, hogy nem mind kompatibilis a másikkal, de jó választással van esély összerakni egy jó kis kocsit.

Link to comment
Megosztás:

De Dénes, az 1:6 az nem kicsi!

:lol:

-----

Most olvastam a helyi lapban:

A városi Rendőrkapitány beszámolója szerint Nagykőrös az egyetlen olyan város Pest megyében ahol nincs sebességmérő eszköz...

De igéretet tett arra, h 2006-ban mikor a 2005-ös évet értékeli, ezt a mondatot nem fogja tudni elmondani.

Asszem ezért van nekem még jogsim :lol:

mer' gyorsan nem megyek, de azt a sebességet mindenhol...

---

A másik történés, amiről csak most értesültem:

05/14-n:

MAMS Tömegsport Bajnokság és Kupa -

05.14. 1. ford. - Nyársapát - Ex, Senior, A, B: 125-250, légh.

pedig lehet, hogy érdekes lett volna.

de lesz még, és Kecskeméten is:

MAMS Versenynaptár/kiírás 2005

Link to comment
Megosztás:

Haliho szekcio!

A kérdés a kovetkező!

Találtam BMW M3 as modelt 1:7 (60cm hosszú, 24cm széles), sebesége 40-45km/h

Csak azért irogatom ide be hogy van több darab is és ha valakit érdekel akkor szoljon nekem árat majd tudom akkor mondani de jó árba! Alényeg az hogy 4 frekvenciában kapható tahát versenyre is alkalmas meg 4 szinben is van!!!

20:00 tol terforton vagyok vagy pü vagy e-mail vagy sms barhol akit érdekel és nem kell kapkodni van bőven!

BYBY

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Most beszéltem anyuval és a Gergő egyre jobban van a ct szerinte rendbe fog jönni, holnap már tolokocsikázhat meg ilyenek és szép lasan felépül!

Na most egy nagy kő esett le a szivemről!

Iszonyat mázli, határtalanul örülök, és sztem örülünk neki!Mindenki, kivétel nélkül!Cseresznyétek volt! :smt041

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Most beszéltem anyuval és a Gergő egyre jobban van a ct szerinte rendbe fog jönni, holnap már tolokocsikázhat meg ilyenek és szép lasan felépül!

Na most egy nagy kő esett le a szivemről!

Ezt még én is hallottam. :wink:

Sejtem mit érzel,a hugom hasonlóan karambolozott,ezelőtt pár éve...Ő mellette egy barátnője ült.Ő megúszta kisebb zúzódásokkal,de a leányzó komolyabban sérült.Elég sok időnek kellett eltelnie,míg feldolgozta a dolgot.Szerencsére a barátnője is felépült azóta.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.