Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Pénteken én sem ettem pizzát, mert valami oknál fogva nem voltam éhes...viszont nem véletlenül szoktam csak 1 bizonyos pizzát enni a La Verdében. Ettől függetlenül nem rossz hely az csak lehet, hogy már nem vagyunk kívánatosak! Régen persze más volt a helyzet lehet, hogy új hely után kell nézni ahol nem csak pizzát lehet enni. :(

Link to comment
Megosztás:

a féktárcsatakarólemez fontos!

nem vagyok bizti benne, de mintha müszakin követelmeny is lenne.

a 3 csavart próbáld elöször üthetö csavarhúzóval jól kifárasztani épp mint a féktárcsacsavarokat, ha úgyse jön ki, akkor légkulccsal vagy ütvecsavarhúzóval

Link to comment
Megosztás:

a féktárcsatakarólemez fontos!

nem vagyok bizti benne, de mintha müszakin követelmeny is lenne.

a 3 csavart próbáld elöször üthetö csavarhúzóval jól kifárasztani épp mint a féktárcsacsavarokat, ha úgyse jön ki, akkor légkulccsal vagy ütvecsavarhúzóval

ez jó a hasmenés ellen is? :(

Link to comment
Megosztás:

Én is válaszoltam... :(

Valahogy kikívánkozott belőlem a reag, pedig nem akartam lévén nem nekem szólt.De nem értem, miért kell rögtön Suzukizni, meg köcs@gözni.Sztem az M széria kivételével egy darabig igenis versenyképes verda egy új Swift, a maga 93LE-ével, pörgös VVTi szelepvezérlésével.Nyilván egy idő után előjönne az erős motor dolog, de addig csak a Swift rendszámtábláját tudná nézni az önjelölt versenyző.

Kétségtelen, hogy sok olyan ember van, aki szószerint halálosan közlekedik a régi Swifttel, de sztem lehetünk kicsit elnézőek velük.Ahogy lehetőség nyílik rá, úgyis megelőzzük őket......

Ha viszont kalapos vezetőt látok Swiftben, a gáz helyett inkább a féket taposom. ;)

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Új tag vagyok vagyok errefelé, így nem tudom jó helyen érdeklődöm-e? Olyan kormányt keresek, amin vannak multis gombok, mint pl. plusz, minusz, menu, meg ilyesmi. Bontóban néztem, de csak simát láttam, azt is tíz rugó felé. Tudtok esetleg valamit javasolni, hogy hol próbáljam? Nem kell bele lufi, nem az a lényeg, hanem hogy a középkonzolon ne kelljen matatnom útközben :(

B-corsám van, valami hasonló méret érdekelne.

Krisz

Link to comment
Megosztás:

A gyári Opel multikormány csak a gyári rádiókat tudja kezelni a gyári kijelzővel.

Egy kis okossággal a Blaupunktot is meg tudjuk csinálni ugyan ilyenre. De ha valami más okosság van beszerelve, esetleg valami japán magnó, akkor el is lehet felejteni.

Marad a magnó gyártója által kínált távírányító ami lehet kormányraszerelhető is.

A gyári Opel multikormány kapcsolóit kettő csavar tartja a légzsák mögött, tehát elvileg a nem gombos kormányra is fel lehet tenni a gomsort.

Link to comment
Megosztás:

A gyári Opel multikormány csak a gyári rádiókat tudja kezelni a gyári kijelzővel.

Egy kis okossággal a Blaupunktot is meg tudjuk csinálni ugyan ilyenre. De ha valami más okosság van beszerelve, esetleg valami japán magnó, akkor el is lehet felejteni.

Marad a magnó gyártója által kínált távírányító ami lehet kormányraszerelhető is.

A gyári Opel multikormány kapcsolóit kettő csavar tartja a légzsák mögött, tehát elvileg a nem gombos kormányra is fel lehet tenni a gomsort.

Nem gond hogy illik-e a magnóhoz, mert nem ahhoz lesz. Imádok berhelni, és a fedélzeti számítógép menüjét fogom róla kezelni (ööö.. ez a fedélzeti _nem_ az a fedélzeti :(). Innen szándékozok a telefonkönyben keresni, tolatókamera nézetre váltani, és hasonló aranyosságok. Ahhoz sem ragaszkodom, hogy feltétlenül Opeles legyen az a kormány, csak legyen! És ne horror áron. A kecskeméti bontókban néztem eddig, és nem lettem túl bizakodó. Tíz alá nem akartak menni, és abban még gombok sem voltak ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem gond hogy illik-e a magnóhoz, mert nem ahhoz lesz. Imádok berhelni, és a fedélzeti számítógép menüjét fogom róla kezelni (ööö.. ez a fedélzeti _nem_ az a fedélzeti :(). Innen szándékozok a telefonkönyben keresni, tolatókamera nézetre váltani, és hasonló aranyosságok. Ahhoz sem ragaszkodom, hogy feltétlenül Opeles legyen az a kormány, csak legyen! És ne horror áron. A kecskeméti bontókban néztem eddig, és nem lettem túl bizakodó. Tíz alá nem akartak menni, és abban még gombok sem voltak ;)

A multikormány nem olcsó játék,elég kevés van bontott.

Link to comment
Megosztás:

a fedélzeti számítógép menüjét fogom róla kezelni (ööö.. ez a fedélzeti _nem_ az a fedélzeti :( ). Innen szándékozok a telefonkönyben keresni, tolatókamera nézetre váltani, és hasonló aranyosságok. :)

Elég merész gondolatok...de ha sikerül mindenképpen szeretnénk látni! ;)

természetesen igyekszünk segíteni amiben tudunk.

Beszélj az Opel Kovács Kft-vel ( www.opelbonto.hu ) Ott most van egy Omi kormány és rajta a gombsor mindössze 5eHUF.

Címünk: 2310.Szigetszentmiklós. Csepeli út 24 Tel: 06.24-445543 06.30-9055430

Az M0 csepeli lehajtójánál vannak. könnyű odajutni. én megyek fel a héten ha meg tudsz velük egyezni, én lehozom.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.