Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Szevasztok!

Látom mindenkinek megvan a maga baja.Azt hittem csak engem szivat az élet.

SPEED-nek felajánlom 9mm-es magnumomat! ;) Jó ez csak vicc volt.Szerintem semmi értelme az erőszaknak,mert nem járkálhatsz mindig testőrökkel.És a végén még tragédia lenne belőle.Magánindítványra fel tudod őket jelenteni,de te egyedül voltál ők meg ketten,tehát neked nincs tanud.Mivel sem rajtad sem a motoron nem található sérülés(szerencsére),így nehéz bizonyítani az esetet.Szerintem légy megalkuvó,egy darabig kerüld a környéket.

Johnny,kitartás!Majdcsak elkészül a verda,és jobb lesz mint újkorában.Ha kész lesz elmegyek és megnézem,megígérem.Ha nagyon autózgatni akarsz,felajánlom az enyémet egy hétvégére! :(

Szép napot mindenkinek!

Balesetmentes közlekedést,az én istenem vigyázzon rátok is.

Cső

Link to comment
Megosztás:

na akkor én is csatlakozom a hétvégét rosszul megélő opelesekhez.

A Laverdes kaja után szalmonella gyanús megbetegedéssel fekszem itthon.

A lázam 38-40 a hasam megy meg én is mint akit puskából lőnek ki és ha éppen nem szabad a kishelység, gyorsan megvan a baj :(

Ma már talán nem lesz lázam, reggel 37.5 volt. megyek dokihoz, és ha bebizonyosodik, akkor sajnos az ÁNTSZ hivatalból megvizsgálja az éttermet.

viszont lehet megveszik a vecit ;)

de mit vegyek helyette?

Link to comment
Megosztás:

Hát nem tudom,de ez nem bejövős csaj...túl gebe szegény felsőtesben!

Losi!Aszem beszélnünk kell majd!

Amit hoztam Pé-től gólyalábat,lehet hogy felejtős,mert a féktárcsát takaró lemez szét van rohadva,de még nem is ez lenne a legnagyobb baj,hanem az hogy a 3 csavarja kajak be van rohadva,nem tudom kiműteni,szal lehet hogy Kiskaszától hozni kell majd egy jobb állapotú gólyalábat,de én nem tudom mikor érek haza hétközben.

Remélem hétvégére kész lesz a kasztni és nekiállhatunk a futóműnek! :(

Ma beszéltem a kárszakértővel,azt mondta ha semmi nem jön közbe köv hét elején jön a lové,de azért én holnap felhívom pestet,hogy ott mit tudnak a dologról...

Link to comment
Megosztás:

Hát nem tudom,de ez nem bejövős csaj...túl gebe szegény felsőtesben!

Nekem tecc.......tuti a csípője. :( ;)

Amit hoztam Pé-től gólyalábat,lehet hogy felejtős,mert a féktárcsát takaró lemez szét van rohadva,de még nem is ez lenne a legnagyobb baj,hanem az hogy a 3 csavarja kajak be van rohadva,

A Corsánál is le lett műtve az a lemez, igazi jelentősége nemvan.........

Link to comment
Megosztás:

Pedig vártunk Pajával... ;) :)

DE:

Most nem a helyet akarom védeni, de úgy tudom, hogy másnak semmi baja... (nekem nincs) :(

Ez akár bármi mástól is lehetett (sztem) ;)

Mentem volna ha nem ott vagytok, de nekem a tojáshéjjas pizza óta nem szimpi a hely.

(nem felejtettem ám el, csak menjünk olyan helyre ahol adnak normalis kaját :()

Attól hogy nem lett mindenki beteg, még jöhetett onnan a baci.

Bármelyik rátéten rajta lehetett vagy ilyesmi.

Mind1, nekem nincs kedvem kísérletezni. Ezek után valszeg soha nem eszem ott!

Majd az ANTSZ kideríti, ha tudja.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.