Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Wolfi! Coca vagy Pepsi? Igaz, hogy mondtad egyszer, de elfelejtettem.... :oops:Pedig én is jövök neked még egy kólával.... :lol:

Csak Coca.De mostanság rászoktam, hogy igazi citronyot nyomok bele, és attól valami iszonyúan felfrissülős érzésem lesz.Meg minden.De miért is jössz nekem egyel?Már megint mit csináltam? :roll: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na végigolvastam ezt a sok hozzászólást,és csak annyit irnék erről,hogy én tegnap egyenesen az elnöknek irtam meg a SAJÁT gondolataimat,és részben mások észrevételeit,problémáit.Kaptam egy korrekt választ a levelemre és én ezzel lezártnak tekintem ezt a vitát.

A repnapról csak annyit,hogy nekem már most tele van a tököm vele,én kiélem magam majd a péntekei főpróbán,aztán próbálom túlélni a másik két napot,és elviselni a sok..... na mindegy!

Haga te pedig ne kelj ki magadból,ha erről beszélnek,sajnos sok ember(tisztelet a kivételnek)fingja sincs mennyi melónk lesz a repnapban.

Szelidi taliról:maximálisan benne vagyok egy jó fözöcske,fürcsi,bambi,gumikacsa hangulatú buliban! :lol:

Bármilyen segitség kell Dénes szólj,sikits megyünk! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Na végigolvastam ezt a sok hozzászólást,és csak annyit irnék erről,hogy én tegnap egyenesen az elnöknek irtam meg a SAJÁT gondolataimat,és részben mások észrevételeit,problémáit.Kaptam egy korrekt választ a levelemre és én ezzel lezártnak tekintem ezt a vitát.

A repnapról csak annyit,hogy nekem már most tele van a tököm vele,én kiélem magam majd a péntekei főpróbán,aztán próbálom túlélni a másik két napot,és elviselni a sok..... na mindegy!

Haga te pedig ne kelj ki magadból,ha erről beszélnek,sajnos sok ember(tisztelet a kivételnek)fingja sincs mennyi melónk lesz a repnapban.

Szelidi taliról:maximálisan benne vagyok egy jó fözöcske,fürcsi,bambi,gumikacsa hangulatú buliban! :lol:

Bármilyen segitség kell Dénes szólj,sikits megyünk! :wink:

A szelid részemről is okés, de sztem ki kellene terjeszteni a hirdetését, hogy ki akar a kecskemétieken kívül jönni, az megtehesse.

Mit szóltok? :?:

Magyarán szólva kezdjük el szervezni a NAGY SZELIDI ÖSSZERÖFIT!!! :wink:

Részemről én, és családom mejünk.

8)

Link to comment
Megosztás:

Hurrá!!!!!!!!!

Végre akkor kezdhetjük szervezni végre erre várok kb 1 honapja!!!!

Édesapám szavait idézném: Hajrá fogyjon az út társak siesünk!

A tervek szerinte ha buli akkor legyen nagy! (ez onna következik ha lud akkor legyen kövér)

Két helyszin van még mindig Szelid meg Kalimajor aki nem tudja merre van szivesen megmutatom nek ivalamelyik hetvegen egyebek!

Masik Kezdes és szemlyszerint amit persz szavazni kell hogy mikor kezdödjön

ugy gondoltam hofy péntek du találkozo solton majd levonulás sátor álítás meg ilyenek! Vasárnak du pedig szalingozás haza!

Csinaljuk gyerekek hjrá hajrá!

Jöv heten intézem a helyszineket árajánlat ilyenek meg utánna járok egy kettő cégnek de kecskemeten is mondjuk el lehetne menni ide oda kérdezösködni hogy eljönnének e esetleg egy napra valami standal stb

kérdőivet inditani több sekcioban is hogy a létszámot azért tudjuk hogy most 20-30 auto vagy 50-60!

Segítséget előre is köszönöm ha bajvan akkor irok!

Ja jut eszemebe csuklopnat.hu én mar kültem neki emailt kérek mindenkit hogy küldjön nekik adjanak árajánlatot olyan csuklopántra mint ami foton volt kb 200-250 darbra!!!

KÖSZI

Link to comment
Megosztás:

Hurrá!!!!!!!!!

Végre akkor kezdhetjük szervezni végre erre várok kb 1 honapja!!!!

Édesapám szavait idézném: Hajrá fogyjon az út társak siesünk!

A tervek szerinte ha buli akkor legyen nagy! (ez onna következik ha lud akkor legyen kövér)

Két helyszin van még mindig Szelid meg Kalimajor aki nem tudja merre van szivesen megmutatom nek ivalamelyik hetvegen egyebek!

Masik Kezdes és szemlyszerint amit persz szavazni kell hogy mikor kezdödjön

ugy gondoltam hofy péntek du találkozo solton majd levonulás sátor álítás meg ilyenek! Vasárnak du pedig szalingozás haza!

Csinaljuk gyerekek hjrá hajrá!

Jöv heten intézem a helyszineket árajánlat ilyenek meg utánna járok egy kettő cégnek de kecskemeten is mondjuk el lehetne menni ide oda kérdezösködni hogy eljönnének e esetleg egy napra valami standal stb

kérdőivet inditani több sekcioban is hogy a létszámot azért tudjuk hogy most 20-30 auto vagy 50-60!

Segítséget előre is köszönöm ha bajvan akkor irok!

Ja jut eszemebe csuklopnat.hu én mar kültem neki emailt kérek mindenkit hogy küldjön nekik adjanak árajánlatot olyan csuklopántra mint ami foton volt kb 200-250 darbra!!!

KÖSZI

Holnap keress meg msn-en , mert van sok jó ötletem és tudok segíteni standok ügyében is.

Küldtem árajánlatkérelmet a csuklopántosoknak.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.