Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Én ezen nőttem fel.Amolyan hitvallás volt, így éltem, így éreztem.Bármikor fáradt vagyok, letört, rossz kedvű, v. csak elvesztettem a motivációm, nekem ez a zene ad erőt.Ez az én himnuszom.Nem vitatom, vannak jó zenék.De nekem ezek voltak a legszebb éveim, amikor gondtalanul élhettem, és nem kellett attól félnem, mit hoz a holnap.

A folytatást nem kell bemutatnom...........Nézz körbe. :(

Akkor te nosztalgiázol,mondjuk az sem rossz!

Nekem vannak olyan lemezek,amit nem is tudok végig hallgatni,mert rossz emlék kötődik hozzá!

Link to comment
Megosztás:

Szégyellem, de így van.Sajnos elég korán elkezdhettem.......és éltem amíg lehet.Most már másért/másokért élek.Ez így van rendjén. :cry:

Nem értek vele teljesen egyet,meglátod,majd ha a kölökegerek nagyok lesznek,mehetsz szabadon.

Addig meg szerelünk,de jó is lenne már! :(

A rohadt biztosítóra várni... :P

Már nagyon szedném szét Dezsőt,hogy újra járóképes legyen!

Link to comment
Megosztás:

Attól,hogy az embernek van gyereke,nem törvényszerű,hogy a 4 fal közé zárja magát! :(

Nem a 4 falról szól a dolog.De hagyjuk.Persze, hogy van v.mi szabadságszerű benne, de nem a régi.Nekem pl. kimerül a klubbozásban péntek esténként.

S, bevallom őszintén elég is...... :P (öregszemwazze)

Link to comment
Megosztás:

Megkaptam ma az ABegontól a kövi évi kötelezőm díját.Kiszámolták, hogy 2148ft lesz/hó.Ez igazán derék.Úgyhogy biztosítás felmond, aztán újraköt.Rögtön lett 1630ft/hó.Barátibb........... :(

ugye milyen köcsögök?

te hogy intézted ezt? be a biztosítóba, vagy merre?

Én ma akartam intézni, aztán az a vége, hogy táppénzen vagyok, mert közölte a doki, hogy csúnyán be van gyulladva a torkom, közben meg egy dekát sem fáj.

amúgy azért mentem hozzá, mert enyhe hőemelkedések és némi hasfogó hiány volt tegnap, és gondoltam biztos ami biztos, nézzen már meg.

Erre tp-re vett. :P

Link to comment
Megosztás:

Maci!

Interneten keresztül is el lehet intézni pl: http://www.netrisk.hu :P

A gyaloglás a múlté... :(

Pontosan.Először én is a helyi fiókot néztem meg, de murva sokan voltak, így inkább átmentem a helyi alkuszhoz a Rákóczi utcára.Ott nulla várakozási idő mellett kb. 10 perc alatt megkötötték a kötelezőmet.

Mondjuk anyum szólt, hogy figyeljek a bónuszigazolásra, mert hajlamosak nemátvezetni.Szóval erre más figyeljen oda!!!

Link to comment
Megosztás:

Maci!

Interneten keresztül is el lehet intézni pl: http://www.netrisk.hu :P

A gyaloglás a múlté... :(

Pontosan.Először én is a helyi fiókot néztem meg, de murva sokan voltak, így inkább átmentem a helyi alkuszhoz a Rákóczi utcára.Ott nulla várakozási idő mellett kb. 10 perc alatt megkötötték a kötelezőmet.

Mondjuk anyum szólt, hogy figyeljek a bónuszigazolásra, mert hajlamosak nemátvezetni.Szóval erre más figyeljen oda!!!

Köszi srácok. Azért kérdeztem, mert nekem azt gagyogta a hölgy a telefonban, hogy lemondani be kell mennem, és neten nem tudom intézni. gondoltam, hogy kamuzik, de a legdurvább, hogy ezzel magukat járatják le előttünk, mert engem spec. cirka 30e-rel akarnak lenyúlni.

Link to comment
Megosztás:

Igen!Most is maradtam,mert 31E lesz egy évben!Kb 20EFt-ot spórolok!Nekem számít!
:P Röhögni fogsz... de azon agyalok, hogy én is oda megyek.

Ha lenne saját autóm, nem csinálnék ilyet... de a motornál baromira nem érdekel!

Ráadásul az én kötelezőm nem nekem fizet, hanem másnak... az meg... :(

Na de tényleg. Különben is terepen használom... és biza épp fele annyi a MÁV, mint a következő játékos. :cry:

Szóval szerintem meglépem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.