Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

"Jónapos itt a hangulat gyerekek!"

"Te Géza!Ez a bor már nagyon híg! Benne van az igazság!"

"majd adok én neked kalácsot...mit?csumorit kalácsot?"

:( :P :cry:

Savaztok!?

Ez nagyon bejött nekem is annak idején,az összes kazettájuk megvolt.Nekiálltam keresni és találtam kettőt a szekrény mélyén.Kicsit nosztalgiáztam.

Link to comment
Megosztás:

Savaztok!?

Ez nagyon bejött nekem is annak idején,az összes kazettájuk megvolt.Nekiálltam keresni és találtam kettőt a szekrény mélyén.Kicsit nosztalgiáztam.

Klikk ide!

Itt egy csomó fent van mp3-ban! :cry:

Óóóóóó az élet,egy nagy kürtöskaláááááács! Hé öreg ez már volt,aaaa ja ez már volt! :( Siet a trombitás! :P

Link to comment
Megosztás:

Paja!

Gondolom nem volt semmi előjel olajnyomás lámpa sem világított, ha nem lett volna veki digit akkor én is így járok....igaz volt mit cserélni.

Tomi!

Részemről ok, teszteltem a P560-at és nincs benne TMC viszont a tartója nagyon stabil. Ennek ellenére a P550-et ajánlom. :cry:

Losi!

Norauto-s cucc amit beszéltünk jöhet?

..................... :P ############ :(

Link to comment
Megosztás:

Én meg haza felé ezt hallgattam. Nem volt 1Xű betartani a ebességhatárokat......

zene

Nem vitatom,hogy jó zene,de nagyon leragadtál Papa a 80-as éveknél!Hidd el,hogy ma is vannak igazi zenék!

Nekem a zene nem fogyasztási termék,hanem olyas valami,aminek szeretek neki ülni és figyelni mit akar mondani!Mintha egy könyv lenne a kezemben!

A Porcupine Tree ilyen zene,bár az angol szöveg nem könnyű,de élvezet fordítani és elgondolkodni rajta...

A zene mellett a szövegek is figyelmet érdemelnek. A lírainak szánt dalok szövegei intelligens és szép költői képekkel vannak megfogalmazva, míg a lemez másik része kissé cinikusan foglalkozik szociális és társadalmi kérdésekkel, a mai kor emberének állít görbe tükröt, ítélkezik felette.

Ezek a szövegek rávilágítanak arra a globálisan növekvő trendre, hogy az emberekből és főleg a fiatalságból a média, a kábítószerek és az eltorzult társadalmi elvárások hogyan ölik ki a régi értékeket és idegenítik el egymástól az egyéneket, amíg végül teljesen zombikká válunk.

Hogy hol is jártunk csüt éjjel:

img0347zm6.th.jpg

Link to comment
Megosztás:

Nem vitatom,hogy jó zene,de nagyon leragadtál Papa a 80-as éveknél!Hidd el,hogy ma is vannak igazi zenék!

Én ezen nőttem fel.Amolyan hitvallás volt, így éltem, így éreztem.Bármikor fáradt vagyok, letört, rossz kedvű, v. csak elvesztettem a motivációm, nekem ez a zene ad erőt.Ez az én himnuszom.Nem vitatom, vannak jó zenék.De nekem ezek voltak a legszebb éveim, amikor gondtalanul élhettem, és nem kellett attól félnem, mit hoz a holnap.

A folytatást nem kell bemutatnom...........Nézz körbe. :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.