Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

izzitás , porlastócsúcs, adagoló oké....az írta ki a szmgép, hogy külső hőmérséklet érzékelő alacsony jel...ez mi?

ez azt jelenti, hogy hideg van :(

nade komolyan:

a DTH motoroknak elég sok buktatója van ezeket kiismerni sokáig tart, de nem lehetetlen.

ha minden oké és mégis nehezen indul akkor valami olyan bibi van ami elektromos, vagy vákum.

Azt most nem tudom, hogy a motorelektronika a külső kőmérséklet jelet a lökhárítóban elhelyezett hőmérőről vagy a kályha hőmérőről (ha van) veszi de érdemes annak a vezetékét megnézni, esetleg egy másik gombát betenni és a Tech2 vel check.

Aztán az izzítógyertyákat kivenni, egyesével felizzítani, megnézni.

Én kicseréltem mert egy picit lassabban izzott fel. Bosch van benne 800fok/4sec elég korrekt.

...szerintem... a továbbit szakmait topic vagy pü.

Link to comment
Megosztás:

ez azt jelenti, hogy hideg van :(

nade komolyan:

a DTH motoroknak elég sok buktatója van ezeket kiismerni sokáig tart, de nem lehetetlen.

ha minden oké és mégis nehezen indul akkor valami olyan bibi van ami elektromos, vagy vákum.

Azt most nem tudom, hogy a motorelektronika a külső kőmérséklet jelet a lökhárítóban elhelyezett hőmérőről vagy a kályha hőmérőről (ha van) veszi de érdemes annak a vezetékét megnézni, esetleg egy másik gombát betenni és a Tech2 vel check.

Aztán az izzítógyertyákat kivenni, egyesével felizzítani, megnézni.

Én kicseréltem mert egy picit lassabban izzott fel. Bosch van benne 800fok/4sec elég korrekt.

...szerintem... a továbbit szakmait topic vagy pü.

Vagy Bazsi! :P

Link to comment
Megosztás:

Igaz lehet, mert ma még a fű sem nőtt semennyistsenem. :(

:cry:

Mi még középsuliban 1x költöttünk erről egy dalt is. :P ha eszemeb jut, ahogy a suli előtt, ülve a betonon, előadtuk a magunk szórakoztatására... hát cseppet sem nézhettek minket hülyének, pláne, hogy a piac a sulival szemben volt nem kevés emberrel. :D

Link to comment
Megosztás:

:D

Mi még középsuliban 1x költöttünk erről egy dalt is. :P ha eszemeb jut, ahogy a suli előtt, ülve a betonon, előadtuk a magunk szórakoztatására... hát cseppet sem nézhettek minket hülyének, pláne, hogy a piac a sulival szemben volt nem kevés emberrel. ;)

Feltűnési viszketekség? :cry: Amúgy középiskolában sokkal fogékonyabbak vagyunk az ilyen kreatív dolgokra..... :( :P :P

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, mitől viszkettem, de elmúlt. :(

jah, lehet. akkoriban csináltunk pár érdekes dolgot... (kilinccsel előre kifordulni a körútra a 20 éves kombi zsigával, majd talpas probléma miatt hatalmas nyiszorgással megállni úgy, hogy az elhaladó villamos és a lada közé a kezem nem mertem volna mindig berakni, amíg az autómentő meg nem érkezett.

Link to comment
Megosztás:

én is gurgulásztam csak, épp csak módjával :D

Udi a cég nam ad navit, úgyhogy tőled kell beszereznem egyet fizu után ;)

Tomi!Nem rossz a trabi! :P Megnéznek benne! :cry:

Pöcre indul,csak meg kell tanulni.

Megváltás lesz utána az astra,nagyon becsülöm már most is Dezsőt! :P

Piszkosul hiányzik Dezső! :P

A biztosító meg bacik hívni,holnap borítom az asztalt telefonon keresztül! :(

Link to comment
Megosztás:

A biztosító meg bacik hívni,holnap borítom az asztalt telefonon keresztül! :(

"Ó az élet: egy nagy kürtőskalács"

Kösz a linket jó lesz nagyon.

Kicsit elvesztem a hétvégén, de újra vagyok, ha mostanában eltünök akkor a lakásproject miatt van.

Ja meg a hétvégén elvileg a Balcsin leszek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.