Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Két napja hívogat valaki +964-es előhívószámról. Utánanéztem, iraki szám.

Ismeretlen számot meg nem veszek fel, aztán kaptam egy SMS-t róla.(utána már felvettem :( )

A lényeg, Müller Zoli (Mulder78) mindenkit üdvözöl Bagdadból!

A tavasszal jön majd haza, addig nem igen fogjuk látni.

Amikor nethez jut beleolvas a fórumba, de írni ritkán tud.

Link to comment
Megosztás:

Két napja hívogat valaki +964-es előhívószámról. Utánanéztem, iraki szám.

Ismeretlen számot meg nem veszek fel, aztán kaptam egy SMS-t róla.(utána már felvettem :P )

A lényeg, Müller Zoli (Mulder78) mindenkit üdvözöl Bagdadból!

A tavasszal jön majd haza, addig nem igen fogjuk látni.

Amikor nethez jut beleolvas a fórumba, de írni ritkán tud.

:cry: :D

Angliából, elég messze keveredett... :(

Link to comment
Megosztás:

Dini!Legyél kedves utánajárni, hogy kinek az aláírása szerepel azon a papíron, amin átadták azt a fránya küszöböt, mert most már nagyon szeretnék hozzájutni v. ahhoz, v. pedig az árához........

Folyamatban van mar 2 napja irtam a feladonak hogy a gls től deritse ki. ajnos nekem nem mondanak semmit. Csak a feladó tud reklomálni.

de rajta vagyok téman. :(

Link to comment
Megosztás:

No megjártuk Bécset!

Ha egy szóval kell összefoglalnom: felejthetetlen! :(

Dél körül indultunk Feedoo-val itthonról,kiugrottunk Nyárlőrincre Gábor barátomért,aztán go a pályára és irány pest.

Pesten felkaptuk Feri haverom és már teljes volt a csapat.Ennyit röhögni...persze Feriék hátul söröztek,elég durva volt úgy vezetni,hogy folyamatosan érzem a sörszagot az orromban. :P A határ előtt megálltunk sörért és nyújtózni egyet,Gabi annyira kész volt már,hogy majdnem 600Ft borravalót hagyott a bengakútnál a pultosnak,aki rászólt,hogy ennyit azért ne,pedig látja,hogy ő egy igazi "úri" ember. :P Persze kitört az össznépi röhögés egyből!

A határon nem cicáztak,szinte meg sem álltam.

Aztán bécsbe olyan 5-re értünk oda,jó korán.Megkerestük a helyet,konkrétan hol is lesz a buli.Miután meglett,elindultunk vacsora után nézni.Én gyalog akartam menni,de a többiek leszavaztak,szabályos sztrájk lett,hogy kocsival menjünk! :P Pár utcát mentünk csak arrébb és egy olasz pizzériában kötöttünk ki,ahol 7.30Euro-ért toltunk egy iszonyat finom,tényleg olasz pizzát!A pincér csajjal angolul komunikáltunk,jó pofa volt! :P Annyit tudott magyarul: NEM TUDOM! :P Tipikus nő! :cry:

A vacsi után irány vissza,na de hova?Persze hogy eltévedtünk!GPS elő és úgy visszataláltunk,parkolóhely már necces volt,de végülis lett.

Mire odaértünk az előzenekar már javában tolta.Nagyon meglepő volt,hogy gyorsan bekerültünk a helyre,3 ajtón engedték a tömeget.Fényképezőgéppel nem foglalkoznak!A szinpad jobb oldalán kötöttünk ki,kb az 1-2 sor között.Nagyon jól láttunk onnan mindent!Magyar fülnek szokatlanul jól szólt!Nem volt túl hangos,de minden hangszert tisztán hallottunk.Nagyon kellene egy ilyen buli itthonra is,de az itthoni szervezők...szal inkább nem mondom.

Buli közben sikerül elég közel kerülni a szinpadhoz és azért az az élmény tényleg felemelő volt,amikor az énekessel szemtől szembe üvöltötem:

I'll try to forget you

And I know that I will

In a thousand years

Or maybe a week

Hazafelé az út nem volt piskóta!Szakadt a hó.Egyik netes haverommal találkoztam a koncerten,megkért ott,hogy az exbarátnőjét hozzuk már el pestig,ha befér a kocsiba!Hát a srácok miután meglátták a lányt,nem volt kifogásuk ellene! :D Egész úton dumáltunk a csajjal,iszonyat jófej és amin megdöbbentünk,nagyon talpra esett.A neve sem hétköznapi: Wolf Lili! Busszal jött ki bécsbe a koncertre,előtte éjjel még koppenhágában volt.Szal a 4 kan mazsolázott! :P

Egy helyen megálltunk kútnál,kaja pia pisi,egyből jött a cink a csajnak: ülj vissza,hiányzik a meleg combod! ;) Nagyon jól állta a sarat,az egyetemen 9 sráccal van egy szakon!Mondhatjuk ki van képezve!Őt végülis a déli pu-nál tettük le,Feri haveromat pedig a bécsi úton,így a hungárián jöttem végig hajnali 3-kor,aztán irány haza.Itthon már szinte száraz volt az út.

A veci jól szuperált,egyedül a párásodással küzdöttem néha csak.7200Km...8.2l/100 a BC szerint,picit sokalom,ahhoz képest,hogy 120felett nem autóztam vele és visszafelé szinte végig 100körül jöttem.De ez nem érdekel,az élmény akkor is állat volt.

Szal kb ennyi,most ennyi jutott eszembe.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.