Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ott leszek! Kivallatom a dízel tulajokat, és remélem megyünk is egy kört! Pontosan hol és hánykor lesz az a tali? :(

Általában 19:30-tól gyülekezik a társaság a La Verde pizzériában a Petőfi város szélén. (remélem, most a pincér is hajlandó lesz kiszolgálni, ha nem akkor beírok a vásárlók könyvébe)

Link to comment
Megosztás:

Szét kell nézni... inkább, mint eltűrni a köcs.fejet! :P

Ha úgymond "törzsvendégek" vagytok, akkor talán jelezni kellene a főnöknek, hogy gond van az egyik beosztottal. Nem hiszem, hogy mindegy a górénak, hogy hol kajál majdnem minden pénteken x fő. :( (szerintem a pincér van értetek, nem pedig fordítva)

Link to comment
Megosztás:

Ma sikerült a GT szevíznek összeraknia a GSi-t! :P

Úgy néz ki, hogy teljesen tökéletes lett a művelet.

Fel lett síkolva a leömlő felfogatása, és új tömítést kapot. Most nem fúj már ki sehol. Azt hogy a kattogó hang megszünt-e, még konkrétan nem tudom, majdcsak akkor, ha hidegen indítom be.De így meleg motornál is sokkal csendesebb a hangja. :(

Link to comment
Megosztás:

Johnny!

Tegnap beszélgettem anyuval a kötelező dologról, és valszeg a biztosító nem fogja elfogadni a kötést, így MABISZ-os lesz a dolog, ami el fog húzódni.A lényeg, hogy addig ne nyúlj a verdádhoz amíg a kárszakértő nem fotózta le.Utána megcsináltathatod, aztán sajnos idő, míg pénzt fogsz látni a dologból. :P

A gyerek meg lehet nyugodtan ideges.Nemkicsit. :(

Link to comment
Megosztás:

Johnny!

Tegnap beszélgettem anyuval a kötelező dologról, és valszeg a biztosító nem fogja elfogadni a kötést, így MABISZ-os lesz a dolog, ami el fog húzódni.A lényeg, hogy addig ne nyúlj a verdádhoz amíg a kárszakértő nem fotózta le.Utána megcsináltathatod, aztán sajnos idő, míg pénzt fogsz látni a dologból. :P

A gyerek meg lehet nyugodtan ideges.Nemkicsit. :(

A srác szombat délelőtt kötötte a biztosítást!Be is fizette!Onnantól az érvényes!Ha halasztott befizetés lenne,akkor van gáz,mert akkor csak éjféltől lenne érvényes,de mivel ő azonnal fizetett,így érvényesnek tekinthető.

Az már más tészta,hogy aki kötötte vele,azt alaposan megfogják fingatni,mert ugye igen közel van a két időpont egymáshoz.

Aláírt érvényes kötvbénye van,az már nem érdekel,hogy az elektronikus rendszerüekben nincs még benne!

A lényeg az,hogy kijöjön a kárszakértő,felmérje,aztán megyünk csináltatni helvéciára saját pénzből.Valahogy összeszedem rá a pénzt!

Link to comment
Megosztás:

Ha úgymond "törzsvendégek" vagytok, akkor talán jelezni kellene a főnöknek, hogy gond van az egyik beosztottal. Nem hiszem, hogy mindegy a górénak, hogy hol kajál majdnem minden pénteken x fő. :( (szerintem a pincér van értetek, nem pedig fordítva)

Sztem, ha most pénteken is ilyen lesz a hozzá-állása a dolgokhoz, valszeg el lesz kérve a panaszkönyv... :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.