Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Kívülről gyönyörű, csak kár, hogy az elejéről nincs kép.

Meg a beltér sem a legelőnyösebb fotót mutatja a kritikus szemeknek.

Meg kell nézni élőben.

Aki ilyen felniket rak a gépre és így néz ki,talán jó gazdája volt neki.

Jobban szeretnék háztól venni,mint neppertől!

Link to comment
Megosztás:

Ez nekem is tetszik!De mit mutat élőben?

Jó kérdés!

Hívtam a tagot este,de nem vette fel.Aztán írt sms-t,hogy németben van és majd szerdán felhív ha hazaért!

Ezzel járhat ki vajon?

Akkor nem lehet széthajtva,mert a dízel a hosszútávokat jobban tűri,mégha sok is a kilométer!

Link to comment
Megosztás:

nem tudom ismeritek-e?

http://www.posttip.de

németej írják fórumon, hogy németből németbe egész kereket hermes-szel a legjobb szállíttatni, 2 kerék 8,9eur

Sajnos ezt a dolgot már buktuk! :cry:

Amúgy ma reggel szépen rá volt fagyva a tegnap esti eső a szélvédőre........ :( :P

Városi kocsimotort v.ki?Kispézé? :D

Van egy CIKK is róla.......

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok földijeim! Én is kecskeméti vagyok!

Dízel G Astra Caravan vásárlását tervezem, 2.0-es 100 lovas vagy 2.2-es 125 lovas verziót. Utóbbit azt hiszem Magyarországon nem is forgalmazták. Ha kell valami alkatrész a 2.2-eshez (motor, váltó, kopóalkatrészek, elektromosstb), vannak ennek közös elemei Vectrával, vagy bármi mással? Vagy inkább maradjak a jól bevált 100 lovasnál, ahhoz lehet kapni mindent, a 125 lovashoz meg nagy szívás bármit beszerezni?

Javaslatok, ellenérvek? Vásárlásnál mire kell figyelni, mik a fenti motorok típushibái, etc? Minden segítséget hálásan köszönök! A dízel topicot már végigolvastam, a légtömegmérők láttam jól fogynak.

Szóba került a B Vectra Caravan is. Városi babakocsi hurcimbászó utcán parkoló családi autónak kell, feleségemnek is tudnia kell vele tolatni, parkolni. Már a G Astra Caravan is félek túl nagy autó lesz. B Vectra Caravan meg már.... az abszolút nem női autó, és pláne az utcán se merném nyugodt szívvel kint hagyni parkolni (garázs nincs). Ezért szeretnék kései évjáratú utolsó kiadású G Astrát.

Valamint én azért mégis inkább erős dízelt szeretnék, nem a 80 lovas 1.7 CDTi-t, amivel jelenleg is készül, bár azért félek az adagolótól is, a common rail motorok azért modernebbek.

Esetleg nincs valakinek Kecskeméten vagy környékén 2.0 DTI 100 lovas G Astrája? Hátmégha Caravan is lenne? :P Megtekinteném közelebbről, elvihetne egy körre vele.... :(

Üdv és köszi előre is:

Rumcice

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok földijeim! Én is kecskeméti vagyok!

Szia, és üdv közöttünk!

Egy apróságra szeretnélek megkérni.

Ne írd be több helyre is ugyanazt a hozzászólást, mert a moderátorok morcosak lesznek érte. :(

Ha van okos ötlet, vagy javaslat akkor pedig úgyis válaszolnak.

Egyébként pedig elég nehéz a fórumon keresztül kocsit találni, főleg olyat ami jó is. A lehetséges jelölteket viszont érdemes itt bemutatni, mert gyorsan adnak ötleteket a gyakorlottabbak a lehetséges hibákra.

Esetleg még itt is szoktak hirdetni.

Remélem hamarosan találsz olyan gépet ami elnyeri a tetszésed.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.