Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Halihó Kecsó!

Szombeton láttam a piros Blitzet!!!!! :lol: kemény gép! 8) mentünk szembe két öreg vas, csak el volt mélázva a fickó.....

Amúgy meglepődtem, mennyi tuning Astra van nálatok... de az utak ugyanolyan szarok mint Szegeden :wink:

Azt tudjátok, hogy van Kecsón egy öreg, akinek a kertjében van egy P2 Olympia, egy 56-os olympia, egy C Rekord Caravan, meg egy csomó apro alkatrész összevissza...... a lightningon fent vannak a képek 8)

na akkor egy jó hónap múlva találkozunk Kecsón!

Link to comment
Megosztás:

Apropó, tud valaki kecskemét környéki zenekart akik nem sok pénzért vagy inkább ugy mondom nagyon olcsón el tudnának minket szórakoztatni juni 25.-i talin????

Nem árt ha van unplugged műsoruk, valami blues, rock, vagy rock'n'roll, vagy valami country tingli-tangli a sör mellé :lol:

Ha tudsz ilyet keress meg priviben, köszi!

Link to comment
Megosztás:

Apropó, tud valaki kecskemét környéki zenekart akik nem sok pénzért vagy inkább ugy mondom nagyon olcsón el tudnának minket szórakoztatni juni 25.-i talin????

Nem árt ha van unplugged műsoruk, valami blues, rock, vagy rock'n'roll, vagy valami country tingli-tangli a sör mellé :lol:

Ha tudsz ilyet keress meg priviben, köszi!

opeltomi biztosan olcsón elénekli a kék tó a fék alatt címü remekmüvet.... :partyman:

Link to comment
Megosztás:

... Viszont célszerűbb BMV-vel kimenni a reptérre, mert a legutóbbin is volt olyan ismi, aki 4 óra alatt tudott bejutni a reptérre...

Hát igen... a BMWsektől sokszor látjuk, hogy mit bír el az ember arca, ha BMWben ül... :lol: vagy nem erre gondoltál? :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

na. NYugalom! A hosszú élet ritka!

szóval jó volt veletek vitatkozni, de én abbafejeztem. Szpíddel irogattunk pü-t.

Tegyétek ti is ezt! :roll:

:lol: 8)

:smt021 :smt014 :smt062

Örülök, hogy egész jól sikerült végül ezt a dolgot tisztázni / megbeszélni!

:occasion5: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát igen... a BMWsektől sokszor látjuk, hogy mit bír el az ember arca, ha BMWben ül... :lol: vagy nem erre gondoltál? :lol: :lol:

Máááááááárrrrrkkkk!!!!!

Busz

Metro

Villamos

:lol: :smt042 :smt043 :smt044 :smt036

Joee, neked meg TILOS Kólát inni!Tiltja a szabályzat! :lol: :wink:

Link to comment
Megosztás:

De ilyenkor jön az a kérdés, hogy "részegen, ki visz majd haza?" :partyman:

Kitérdekel!Legyen pija oszt kész! :lol: :lol:

1X egy itteni sofőr ujságolta, hogy mennek horgászni.Kérdem, hová?Mire ő, mittudomén, de lesz sok sör.Engem csak ezaz egy érdekel. :lol: :lol:

Pozitív hozzáállás! :partyman: :supz:

Link to comment
Megosztás:

"opeltomi biztosan olcsón elénekli a kék tó a fék alatt címü remekmüvet.... "

Ez jó! Először én sem fogtam mi van,azt hittem Tomikának a féke szétment.... aztán olvason lentebb a fák alatt...

Na szóval másnem kap egy pár sőrt és nyomja a Cybergyereket! Nagyon kemény nóta! :roll:

Amúgy köszi a tippet ha nem lesz banda megegyeznk opeltomival :lol:

Link to comment
Megosztás:

Biztosíthatlak, hogy sem Gepárd, sem pedig én, és Haga, nem így gondoljuk.Nem véletlenül kezdtünk hozzá ehhez a dologhoz februárban, szal jössz nekünk Svadkerten egy sütivel! :twisted: A legdrágábbik fajtából! :lol: :lol: :lol:

A többiek majd nyilatkoznak! :lol:

Én "csak" a háttérből integetek,és bólogatok Nektek!! :supz:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem rossz ötlet a repnapos összeröffenés.

A forgalomtól meg nem félek.

A reptér környéke van olyankor bedugulva, de a város másik 2/3-ban lehet közlekedni.

a 86.ik oldalon járok, később nem találnék vissza, de elmondhatom, hogy augusztusi repnapon, Nyársapátig áll a sor, ami 20Km...

lehet, azért haladni, valamivel gyorsabban, mint gyalog, csak legyen nálad ivóvíz elegendő, mert akkor épp hőség is van.

Dee nekem is eszembejutott a repnappal párhuzamosan tartani találkozót, de már észheztértem, nem jó ötlet.

100 150 e ember között levezényelni egy sokaknak idegen városban, egy kb 100 fős talit, hát ha valakinek sikerülne akkor azt biztos megkeresné vagy egytucatfejvadászcég...

ezt félreértettem elnézést kérek, együtt végignézhetjük Campingszékből a bemutatót, a múltkor is majdkitört a nyakamhátamminedenem

Link to comment
Megosztás:

Halihó Kecsó!

Szombeton láttam a piros Blitzet!!!!! :lol: kemény gép! 8) mentünk szembe két öreg vas, csak el volt mélázva a fickó.....

,

Mert melózik közben, télleg ilyen

Azt tudjátok, hogy van Kecsón egy öreg, akinek a kertjében van egy P2 Olympia, egy 56-os olympia, egy C Rekord Caravan, meg egy csomó apro alkatrész összevissza...... a lightningon fent vannak a képek 8)

és van még egy piros manta is amit legfeljebb kéthárom évente hoznak ki a garázsból és ki tudja még, h mi van a kertek alatt, és tényleg!..

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.