Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Szevasztok Arcok!

Lenne egy kérdésem.

Most rakok ködlámpát az astrámba és kéne hozzá kapcsoló, de a gyári helye már foglalt mert egy agyatlan oda tette a riasztó ledjét.

Van még két üres hely alatta a fényszórómagasság állító helye oda kéne vmi kapcsoló!!!

Van ötletetek??????????????

Link to comment
Megosztás:

Jó volt tegnap Pajánál, jókat röhögtem, és finom volt a pizza is.Mondjuk legközelebb szószot is fogok rendelni hozzá! :P

De banyek, hogy ma reggel milyen kabát alá bemászó szél fúj, 1Xűen hihetetlen.Mondjuk legalább felszárította a tegnap délutáni locspocsot....... :(

Link to comment
Megosztás:

Aztanemjóját...esik a hav! Még jó, hogy nem marad meg, de ahogy a hőmérőt nézem (+1 fok) még éjjel akár tartós is lehet... brrrr :P

Kiskőrösön kerítést szerkesztettünk faterral.....a havasesőben.Feeling volt...... :(

Johnny!

Nagyon sajnálom ami veletek történt, és örülök, hogy senkinek sem esett komolyabb baja.Dezsőért pedig nayon kár, de remélem gyorsan talpra áll.De amint mondtam ish, gondolj bele abba mi történt volna egy sokkal rosszabb ütközési biztonsággal rendelkező autó esetén, mint pl. Kadet GSi cabrió, v. Corsa B GSi.Abban mennyire sérültetek volna meg, és hogy tört volna össze.

Én v.hol ezért is vettem meg a Vekit.Így legalább a család biztonságban van, egy kisebb erejű ütközés esetén.Nem azt mondom, hogy vegyél egy vekit, v. Omit, de...........gondolkodj el rajta. :cry: Majd.....

Link to comment
Megosztás:

Aztanemjóját...esik a hav! Még jó, hogy nem marad meg, de ahogy a hőmérőt nézem (+1 fok) még éjjel akár tartós is lehet... brrrr :P
Bizony ba..us ... pedig motorozni akartam ma még egyet. Na ha elállna most... még lehet, hogy kimennék egy körre... :(

Sajnos még nekem sincs fent a téli gumi a cégesen... ami azért is fura, mert egy flottakezelő üzemelteti az autókat... és ehhez képest ez elég vicces tény! Vagy inkább bosszantó! :cry: :D Valszeg jobb eséllyel álltam volna meg a minap is +2 fokban a télivel... ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.