Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Akko' miko' tudok beszélni asszonysággal? Merthogy ez egy tuti vétel, nem szabad kihagynia! Neki csodás kis bevásárló autó lenne. Hogy uraság rodeózni akar vele? Ugyan már! Az csak bónusz az autóhoz! ;)

Hehehe! :( Én nyitom meg a 666.-oldalt! :P

Jajaaa!Az uraság olykor rodeózni akarna vele olykor!Asszonyság nem szeresse az ilyesmit hála Allahnak! :P

Most, hogy megnyitottad a 666. oldalt, asszem holnap veszek Lottót! :cry: :D

Link to comment
Megosztás:

Banyek, hogy Kméten sehol nem lehet Metabond olajat kapni csak adalékokat......

Egy ürge foglalkozik vele a Március 15 utcán, de ugyanolyan paraméterekkel dolgozik árilag, csak hosszabb átfutással mint az Akciósbolt.Szal utóbbitól meg is rendeltem.

Sajnos Futó Gabi most nem tud segíteni, aztán kénytelen voltam így megoldani, ha már megígértem Valkai mesternek, hogy szerzek.

Link to comment
Megosztás:

Banyek, hogy Kméten sehol nem lehet Metabond olajat kapni csak adalékokat......

Egy ürge foglalkozik vele a Március 15 utcán, de ugyanolyan paraméterekkel dolgozik árilag, csak hosszabb átfutással mint az Akciósbolt.Szal utóbbitól meg is rendeltem.

Sajnos Futó Gabi most nem tud segíteni, aztán kénytelen voltam így megoldani, ha már megígértem Valkai mesternek, hogy szerzek.

Felénk meg a sarki hajléktalan is ezzel foglalkozik lassan. :(

Link to comment
Megosztás:

ezeket a baonos lányokat nem kellene meghívni egy opeles évzáróra úgy privátilag :cry:

csak úgy blokkónám...

Az a baj velük, hogy amikor megnézed az anyakönyvi kivonatát, mindig az látszik benne, hogy türelmetlen a társaság..... :(

Amúgy a Losi által linkelt képen, a hölgy valószínű nem a push up hatástól tűnik ilyen jó testi adottságúnak. Egy ismerősöm szavaival élve ő is feléri a kilincset.... :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.