Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Téged ismerve még a garázsból sem állnál ki vele.Szal ez csak rossz duma! :D A benya annyi, amennyi.A fogyinak meg te szabsz határt.Ha állandóan racsingolsz, akkor értelemszerűen nagy lesz.Ha okosan is használod, egész elviselhető tud lenni.

A benya ára meg képlékeny.Most emelik, aztán figyeld csak meg, hogy menni fog lefelé.Nemkicsit.

De te tudod, nem akarlak én rábeszélni semmire.Ahogy érzed, a te pénztárcád nem az enyém. :cry:

De azé birom,hogy engem próbálsz cserére sarkalni,de neked is szúrja a zabszem a segged titokban! :( Ismerlek már annyira Papa! :P

Link to comment
Megosztás:

Gelko most emlegetett ilyet,garantált 90Ekm-rel!

Kérdezz rá pü-ben!

Utánnaolvastam.

93-as 1.6SI sedan 600-ert.

Se kombi, se klíma ;)

Sajnos ilyen kikötések vannak havernak, de már legalább nem suzukit akar venni :(

Ma megneztuk EZT Valkai mesterrel, de nem igen nyerő vétel.

Szép diesel hang :P, kormány elkopva, váltószoknya szinten, ülés rongyosra ülve és persze garantált 120.000 km :cry:

Jah és a hátsó fele is kalandols volt már :D

Link to comment
Megosztás:

De azé birom,hogy engem próbálsz cserére sarkalni,de neked is szúrja a zabszem a segged titokban! :P Ismerlek már annyira Papa! :cry:

Ha arra a Corsa GSi-re gondolsz, amit Stefan linkelt be a Corsa A topicban, nos..........igen.Elég kedvező az ára.Nekem az a 3 betű amolyan bűvös GSi ......... ez már csak ilyen.. :(

Link to comment
Megosztás:

Utánnaolvastam.

93-as 1.6SI sedan 600-ert.

Se kombi, se klíma :P

Sajnos ilyen kikötések vannak havernak, de már legalább nem suzukit akar venni :cry:

Ma megneztuk EZT Valkai mesterrel, de nem igen nyerő vétel.

Szép diesel hang :D, kormány elkopva, váltószoknya szinten, ülés rongyosra ülve és persze garantált 120.000 km ;)

Jah és a hátsó fele is kalandols volt már :P

Nem kell azért ezt lekapkodni,mint a meleg sz@rt! :( :P Türelemmel kell keresni és talán jobb lenne kéz alol venni!

Link to comment
Megosztás:

Ha arra a Corsa GSi-re gondolsz, amit Stefan linkelt be a Corsa A topicban, nos..........igen.Elég kedvező az ára.Nekem az a 3 betű amolyan bűvös GSi ......... ez már csak ilyen.. :(

Inkább az adrenalin hiányzik neked,amit a lóerő ad! :P Ne ködösícsé itt nekem apukám! :cry:

Link to comment
Megosztás:

Nem kell azért ezt lekapkodni,mint a meleg sz@rt! :( :P Türelemmel kell keresni és talán jobb lenne kéz alol venni!

Nézzük folyamatosan mindenfele, csak gondoltam irok a klubtársaknak.

Több szem többet lát :cry:

Jobb volna magánszemélytől persze.

Mondjuk fele hitel lenne, de azt meg lehet oldani úgy is talán.

Link to comment
Megosztás:

Inkább az adrenalin hiányzik neked,amit a lóerő ad! :( Ne ködösícsé itt nekem apukám! :P

Adrenalint a Veki is tud adni, hidd el.Vasárnap este kipróbáltam.Nagyon állat módon is lehet vele menni.Szal nem az a bajom.

Hozzá voltam szokva, hogy mindig agyalni kell v.min, aztán ez a Corsa óta nemvan.De építeni semmit nem akarok.Gyanítom, hogy az a fentebbi GSi sem véletlenül kerül annyiba amennyibe.Csak mégis......

Link to comment
Megosztás:

Jobb volna magánszemélytől persze.

Mondjuk fele hitel lenne, de azt meg lehet oldani úgy is talán.

Amit ajánlottam?Az nem járható?Nem kellene annyira hoz a 8V-hez ragaszkodni sztem.....Nekem semmi bajom nem volt a 16V-vel...Azon kívül, hogy nem ment úgy, mint ahogy szerettem volna.... :(

Link to comment
Megosztás:

Akkor én is adnék egy számot, kérdezz rá ott is:

0620/3178738

Demónak és Mor16V-nek is Ő csinálta a kipuffját.......

Köszi, holnap fel is hívom Őket is... :cry:

....Neked van a biztosítási zöld kártyád a vekire? :(

Azt csak ki kell kérni a biztosítótól, és annyi... :P

Link to comment
Megosztás:

Amit ajánlottam?Az nem járható?Nem kellene annyira hoz a 8V-hez ragaszkodni sztem.....Nekem semmi bajom nem volt a 16V-vel...Azon kívül, hogy nem ment úgy, mint ahogy szerettem volna.... :cry:

Mondtam én neki, de hááát nehéz a feje :(

Meg ugye Zsoltiék is a 8v dicsérték neki, hogy olcsóbb alkatrészügyileg stb.

16 szelepsből volna választék rendesen.

Max meg kéne tudni az általad ajánlott gépek árát, hátha kedvező és úgy rá lehet beszélni :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.