Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Bocsi hogy beleoffolok a vitába. :oops: :lol:

A repnapot úgy gondoltam hogy úgyis lemenenek az emberek kocsival, vagy vonattal (én mindig vonattal megyek :wink: ), aztán ha vége a shownak, akkor talizunk valahol a városban eszegetünk, iszogatunk, dumcsizunk, aztán amikor a tömeg már egyébként is hazament (olyan 11-12 környékén, vagy amaddig jól érezzük magunkat), akkor mi is kocsiba pattanunk (ami egész nap valami kis árnyékos utcában pihizett) oszt megyünk haza. Reptér felé vétek kocsival menni egész nap, de gondolom ezt a Kecskemétieknek nem nagyon kell magyarázni. :wink:

Ha már 2 évente egyszer lemegyek Kecsóra, akkor jó lenne összefutni a helyi arcokkal. Szeirtem. :roll:

Teljes mértékben díjjazom az ötleted :supz:

Link to comment
Megosztás:

Komolyan ilyen a véleményem. Nem teljesen értem ezeket az indulatokat amik elszabadultak.

A szervezők úgy határoztak nem lehet tagsági nélkül jönni csak 3 napra. Úgy tudom ennek rengeteg oka van. Ezt el kell most fogadni. Természetesen az évadzárón meg lehet vitatni, vagy SOltvadkerten amikor lehet a vezetőkkel beszélni.

Link to comment
Megosztás:

Kedves Sziszi, ha majd egyszer te is résztveszel egy nagyon klubélet kialakításában (pénztár vezetés, rendezvény elszámolása, évesköltségvetések...stb) mint vezető és szervező nem így fogsz írni. Nem egy, vagy két ember változott hasonló helyzetben már meg. Remélem a Calibra Club tényleg elindul és lesz olyan mint bármilyik neves angol klub. SOk sikert.

Eppen ezen vagyunk, es ugyerzem sinen vagyunk. Calibra Club elindult mar es igyekszunk minel nagyobbra noni. Koszonjuk szepen.

Link to comment
Megosztás:

Mondta Haga, hogy időben szóljunk a mini meet-ekről.

E héten lesz valami skacok?

Döntsük el mihamarabb!!!

Hátha Haga is el tudna jönni, a szerinte nem penge csapatot kovácsolni :lol:

Persze hogy lesz, Soltvadkerten! :smt042 :smt043 :smt044

Haga!Csijájad meg az emesened! :lol:

Amúgy rep.napi dolog tényleg elég gázos, mert Haga, és Johnny vért fognak izzadni még a rep.nap után egy héttel is, és olyankor mozdulni sem lehet a városban, és környékén. Ezért én is osztom Tom véleményét, aki teheti, használja a buszközlekedést, mert úgy lényegesen gyorsabb.

Szóval ezt a rep.napi dolgot inkább tegyük át Szelidre.Szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Eppen ezen vagyunk, es ugyerzem sinen vagyunk. Calibra Club elindult mar es igyekszunk minel nagyobbra noni.

Ennek örülök. Remélem nem fogy el a lelkesedés. Anno nagyon akartam Calibrát és így ismertem meg sok jó embert. Bizom benne, hogy eltünek a jővőben a rivalizációs elméletek. A MOTE aktuális vezetőség biztos szívesen lát majd minden Calibra Club-ost a nyilt rendezvényein.

Biztosra veszem szükségtelen a vita. Mindenki egyen abból az ételből amit hosszútávon ízletesnek talál. Van aki nem találja el elsőre az Ő konyháját. Kár rivalizálni is, mert sok az éhes száj.

Üdv

hemi

Link to comment
Megosztás:

1 éve sincs meg ez a szekció és érzésem szerinte már nem akar teljesen a MOTE alá tartozni.

Biztosíthatlak, hogy sem Gepárd, sem pedig én, és Haga, nem így gondoljuk.Nem véletlenül kezdtünk hozzá ehhez a dologhoz februárban, szal jössz nekünk Svadkerten egy sütivel! :twisted: A legdrágábbik fajtából! :lol: :lol: :lol:

A többiek majd nyilatkoznak! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Amúgy rep.napi dolog tényleg elég gázos, mert Haga, és Johnny vért fognak izzadni még a rep.nap után egy héttel is, és olyankor mozdulni sem lehet a városban, és környékén. Ezért én is osztom Tom véleményét, aki teheti, használja a buszközlekedést, mert úgy lényegesen gyorsabb.

Szóval ezt a rep.napi dolgot inkább tegyük át Szelidre.Szerintem.

Tényleg ennyire felejtős a kocsi aznap? Még este is? Na mind1. Akkor legrosszabb esetben a reptéren összefutunk! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Persze hogy lesz, Soltvadkerten! :smt042 :smt043 :smt044

Haga!Csijájad meg az emesened! :lol:

Amúgy rep.napi dolog tényleg elég gázos, mert Haga, és Johnny vért fognak izzadni még a rep.nap után egy héttel is, és olyankor mozdulni sem lehet a városban, és környékén. Ezért én is osztom Tom véleményét, aki teheti, használja a buszközlekedést, mert úgy lényegesen gyorsabb.

Szóval ezt a rep.napi dolgot inkább tegyük át Szelidre.Szerintem.

Ténleg most lesz Soltvadkert.....

a többi kérésre törölve - uhuhu

Link to comment
Megosztás:

Tényleg nem ezt írta a Wolf és én is pont ezért kérdeztem hogy szerintetek felejtős-e a kocsi.

Én sem akarok 5-6 órát az autópályán egy dugóban üldögélni, mert nagy a forgalom meg még 5en összementek itt-ott a pályán. De repnap alatt mindenképpen tali, szóval no para!!! :wink: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tényleg nem ezt írta a Wolf és én is pont ezért kérdeztem hogy szerintetek felejtős-e a kocsi.

Én sem akarok 5-6 órát az autópályán egy dugóban üldögélni, mert nagy a forgalom meg még 5en összementek itt-ott a pályán. De repnap alatt mindenképpen tali, szóval no para!!! :wink: :lol:

Nem esküszöm meg rá, de ha felmutatod, vagy lepecsételteted a belépőt, akkor talán v.mi kedvezményt is ki lehet csikarni.De erre nem teszem a nyakam.Viszont célszerűbb BMV-vel kimenni a reptérre, mert a legutóbbin is volt olyan ismi, aki 4 óra alatt tudott bejutni a reptérre.

Tomi, dobj már légszi priviben egy tel.számot, és felhívlak egy használható javallattal. :!:

Amúgy tényleg nem azt írtam, de nincs kedvem hülyeségeken vitázni! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tényleg nem ezt írta a Wolf és én is pont ezért kérdeztem hogy szerintetek felejtős-e a kocsi.

Én sem akarok 5-6 órát az autópályán egy dugóban üldögélni, mert nagy a forgalom meg még 5en összementek itt-ott a pályán. De repnap alatt mindenképpen tali, szóval no para!!! :wink: :lol:

Lehet nem jól fogalmaztam akkor, de a lényeg annyi let vólna hogy a körülmények ellenére nincs abban semmi rossz ha összefutnak akik tudnak. Sajnálom hogy J0hnny es Haga nem fog tudni ottlenni. Semmi kiforgatás nem volt szándékomban, csak egy kérdés volt!

Link to comment
Megosztás:

Joe, azzal remélem tisztában vagy, hogy ha találkozunk, neked fizetned kell egy kólát, én meg fizetem a sörödet? :wink:

Ugye tudod? :lol: :lol:

Hóóóóóóóóóóóóóóó

Álljunk meg egy szóra !!!!!

Te miért kólát iszol?

Egyszer már sört kellene innuk közösen :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hóóóóóóóóóóóóóóó

Álljunk meg egy szóra !!!!!

Te miért kólát iszol?

Egyszer már sört kellene innuk közösen :P

Netuddmeg hogy néznék ki. :lol: 10 éve nem iszom alkoholt, mert volt egy elég izmosra sikerült érettségi bankett, és utána 3 napig hánykolódtam az élet tengerén.Szal ezt ne kívánd. :lol: :lol: :lol:

Üsse kő, megihatod az én sörömet is! :D :D :D

Mind1iket! :D :D :D :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.