Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ma felhívtam 1 bontót, de nem kecsegtettek valmi jó hírrel leömlő ügyben...

Először is kellene az öntvény száma, ha az megvan, akkor esteleg lehet, hogy találnak, de ha van is, és katalizátoros, akkor olyan 60 rugó az ára... :(

Úgy látom, nem lesz ez olyan 1szerű. :P

Link to comment
Megosztás:

Ma felhívtam 1 bontót, de nem kecsegtettek valmi jó hírrel leömlő ügyben...

Először is kellene az öntvény száma, ha az megvan, akkor esteleg lehet, hogy találnak, de ha van is, és katalizátoros, akkor olyan 60 rugó az ára... :(

Úgy látom, nem lesz ez olyan 1szerű. :P

Csak utána kellene kérdezni, hogy lehet-e upgradelni a gépet, és lentebb tenni a katalizátort......

Ezt meg Tominak szeretettel:

607218_kovacsan18807.jpg607219_kovacsan18808.jpg607220_kovacsan18809.jpg

Link to comment
Megosztás:

Ezt meg Tominak szeretettel:

- blokkónám, blokkónám ... haza nem vinném csak - blokkónám :(

Kovács Andrea (17, Eger)

Jelenleg a Neumann János Középiskolában tanul. Horoszkóp: ikrek

Súly: 48 kg

Magasság: 170 cm

Hobbija: modellkedés, tánc, nyelvtanulás.

Kedvencek

alma Étel: paprikás krumpli

Ital: ásványvíz

Együttes: Maaron 5

látod még ismerem is :P

Link to comment
Megosztás:

GSICsabi!

Küldtem SMS-t ők talán tudnak megoldást... :cry:

Köszi Udi!

Beszéltem a sráccal... :P

Hááát... nem olyan rossz amit ajánlott.

Teljes leömlő+ sportkat. 100 rugó... viszont gari van rá, és természetesen nem öntvényből csinálják. :D

Most csak a pénzügyi dolgokat kell rendbe tennem, és akkor indulni fog a project...de asszem ez csak hónapok múlva fog megvalósulni, szvl, most csak heggesztve lesz, ha repedés van rajta!

Hétfőn minden kiderül. :(

Link to comment
Megosztás:

Amit a Corsa B GSi árából fogsz lecsípni? :(

Ahogy a benya ára kinéz most,nem lesz GSi,max jövőre!

Tudom Losi azt mondja nem megyek annyit,hogy számítson,de tudom,hogy ha lenne egy olyan gépem,állandóan találnék okot,hogy menjek vele és mégsem 200Ft-ért tankolnám,mint a mostanit!

Link to comment
Megosztás:

Nem is a Dezsővel mégy?

Nem,mert 120-130-nál 4fővel Dezső is kb 6liter körül eszik,viszont éjjel Tomi gépe kényelmesebb lesz szerintem hazafelé.

Johnny elkérte de félek nem fogja "tisztelni" :(

Én pedig Dezsőt féltem a kövér jobb lábadtól! :cry:

Tomi!Neked van a biztosítási zöld kártyád a vekire? :P

Link to comment
Megosztás:

Ahogy a benya ára kinéz most,nem lesz GSi,max jövőre!

Tudom Losi azt mondja nem megyek annyit,hogy számítson,de tudom,hogy ha lenne egy olyan gépem,állandóan találnék okot,hogy menjek vele és mégsem 200Ft-ért tankolnám,mint a mostanit!

Téged ismerve még a garázsból sem állnál ki vele.Szal ez csak rossz duma! :P A benya annyi, amennyi.A fogyinak meg te szabsz határt.Ha állandóan racsingolsz, akkor értelemszerűen nagy lesz.Ha okosan is használod, egész elviselhető tud lenni.

A benya ára meg képlékeny.Most emelik, aztán figyeld csak meg, hogy menni fog lefelé.Nemkicsit.

De te tudod, nem akarlak én rábeszélni semmire.Ahogy érzed, a te pénztárcád nem az enyém. :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.